Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

kurz programovani v ASM na Amize (ENG)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    kurz programovani v ASM na Amize (ENG)

    Pokud by se nekdo behem homeoffice v techto dnech nudil, muze zkusit predbehnout Lisaka a zmaknout assembler na Amize v nekolika moc pekne vysvetlenych lekcich, jen tedy bohuzel predtim musi zmaknout jeste anglictinu (tedy pokud ji jeste nevladne)

    Here you’ll find my complete set of posts covering the Amiga Machine Code course. Some readers have mentioned that the course confuses machine code with assembly code. In a way they are absolutely right.

    #2
    O: kurz programovani v ASM na Amize (ENG)

    Dobra znalost anglictiny mi chybi, pro mne je tedy na mé pochopeni jak vec funguje lepsi samotny kod. Kniha o programovani je pro mne jen pomucka. Vzdy bylo pro mne dulezitejsi si zapnout vyvojove prostredi a zacit se hrat tak jak jsem si sam pral. Je tady hodne lidi co mne predbehne levou zadni, ja jen zatim mam vytrvalost a dost slozite mysleni, aby mne pakarna jako je asm bavila. Alespon zatim bavila. Asm je pro mne zatim zabava a vyzva dohromady
    Amiga - PMD 85

    Komentovat


      #3
      O: kurz programovani v ASM na Amize (ENG)

      Omylem jsem na mobilu zmáčkl tlačítko "nesouhlasit" u Exieho příspěvku. Omlouvám se, chtěl jsem naopak za příspěvek poděkovat, nicméně to vypadá, že volbu nze vzít zpět. Proto pro vysvětlení Děkuji touto cestou.
      A1200 BPPC 603e/060 240/66 SCSI 128Mb. Indivision MK1, ELBOX FAST ATA 1200, case EZ-Z4, HDD SCSI 10k 36 GB, SCSI ZIP,
      DDS DAT, DVD-RW IDE, optical mouse by EXA, PC KEY 1200

      Komentovat


        #4
        O: kurz programovani v ASM na Amize (ENG)

        Ten assemblér nějak stále nemůžu pochopit. Dyť je to rozsypanej čaj, nedá se z toho nic "přečíst". Pěkný je ale jak ten autor píše že mu máma koupila Amigu aby na ní programoval (a ne hrál hry - nakonec hrál hry), dokonce mu vyrobila ty karty apod.
        Naposledy upravil ghh; 01.04.2020, 20:38:10. Důvod: šotek
        Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

        Komentovat

        Zpracovávám...
        X