Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Gloom longplay

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Gloom longplay



    Když už jsem začal s těma amigáckýma fps, Gloom nesmí chybět.

    Mimochodem, jak jste to tenkrát měli s anglickou výslovností? Byl pro někoho Turrican "Tttriken" a ne "Turikán", a říkal někdo Ejlien bríííd a ne "Álien břed"? Hráli jste taky jako já dungeony a ne "dandžny", a cyberpunk byl prostě kyberpunk a ne "sájbrpank"?
    No gloom byl každopádně glůůům, protože důůům.

    #2
    O: Gloom longplay

    Turrican byl tároš a Glůma jsem dohrál s bráchou mockrát. Ale violence mode vždycky na MESSY, pak tam ty sračky zůstávají a stříká krev na monitor.

    BTW jsi ve výčtu na začátku zapomněl na Breathless.
    Naposledy upravil Predseda; 03.04.2020, 22:24:04.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      #3
      O: Gloom longplay

      Já si všechno počešťoval, protože jsem anglicky neuměl. V 92 jsem hrál Elite na C64 a tam byly občas mise typu leť tam a tam a udělej tam to a to. A já si to psal slovo od slova na papír a vůbec ničemu jsem nerozuměl. Až když jsem to začal louskat se slovníkem, tak to bylo lepší. Ale když jsem někdy v 96 začal chodit na angličtinu, tak si vzpomínám, že byli všichni spolustudenti hotoví z toho, jak jsem uměl slovíčka typu meč, štít, luk, brnění, šíp, šipka, sekera, jed, nepřítel, zabít, život atd atd. Hodně jsem se naučil v Eye of the Beholder. Výslovnost ale byla dlouho dost na hovno, takže Turikán, Chaos Engine, Hired Guns a další mi zůstaly dodneška.
      Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
      -----------------------------------------------
      Líbí se mi Retropolis

      Komentovat


        #4
        O: Gloom longplay

        Já poctivě nedohrál ten třetí pekelný svět. I ten druhý gotický svět byl hodně těžký.
        I love Amiga

        Komentovat


          #5
          O: Gloom longplay

          Jovidíš, messy, to jsem úplně zapoměl. Ale aspoň je ve vesmíru hezky uklizeno Breathless je nevim, nějakej divnej. Něco mi na něm nesedí. Vůbec mě nebavilo ho hrát. Ale zkusíme, třeba jsem neměl ten správnej přístup.

          Komentovat


            #6
            O: Gloom longplay

            V pekle je dost kurvárna závěrečná bitka a pak ten drak... hlavně jak ho musíš ustrafovat, a přitom spousta extremistů to až do pekla hrála s joystickem kde ani strafovat nejde... ani klávesnice nemá úplně ideální odezvu, nejdou tam dělat takový "piruety" jako v doomovi, takže zmáčkneš blbě strafe a je hotovo a zase od začátku.

            Komentovat


              #7
              O: Gloom longplay

              Kdo hrál Turricaní sérii od začátku, tak zná správnou výslovnost, protože: UILKAM TU TARIKEN, CHUA CHUA CHUA CHUA CHUA!
              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

              Komentovat


                #8
                O: Gloom longplay

                No jasně Mluvíme o počátcích 90. let, v hlavě jsme měli ještě ze školy nakufrovanou povinnou ruštinu. A pokud někdo náhodou i správnou výslovnost znal a znenadání použil, tak "zněl" hrozně divně. ��

                Komentovat


                  #9
                  O: Gloom longplay

                  Tak tady je druhá epizoda, kvalita videa je nějaká hovnová a vůbec nevím jak to v tom novým youtube studiu nastavit, ve starým se to ptalo na rozlišení a tak, v novým to rovnou nahraje a nějak poopraví... popraví.
                  Pokud mluvím z cesty, je to tím, že od rána jsem ten den desinfikoval útroby
                  https://youtu.be/-bAgNno44Eg

                  Komentovat

                  Zpracovávám...
                  X