Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Vaše NEJ hra

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    Agony - tam ani tak nejde o tu sovu, jako spíš o ty animovaný backgroundy. To je prostě fantazie. Hra jako taková ovšem patří k jedněm z nejbezdušejších her, jaký vůbec znám. A ten příběh.... Tim ovšem nechci říct, že je špatná, jenom trochu hloupá.
    "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

    Komentovat


      #17
      Je děsně těžký vybrat nej Amiga hru, když jsem u hraní strávil mládí a na Amize hraju dodnes prakticky. Dost často to jsou hry, co vyšly multiplatformově - takže Frontier, Isharové, Dungeon Master 1 + 2 + CSB - to jsou časově nejvíce hrané. Perihelion mne ještě uchvátil (hlavně název autorů "Morbid Vision" se mi strašně líbí a rád bych tak pojmenoval vlastní firmu . Na multi jsem nejvíce řádil v Megablastu, Doman (lepší než Golden Axe, byť je to skutečně heretická věta!) a nějaké ty střílečky, Budokan, Body Blows CZ a další bojovky (akorát jsem vůbec nepochopil Capital Punishment), také Chaos Engine 2 mne docela uchvátil, v dobách 3D někdo udělal 2D "doomovku" s deathmatchem...
      Nejstarší vzpomínky mám na Chaos Engine 1, SWIV, Budokan, Walker, Turrican, Shadow of the Beast, ale pak jsem inklinoval k adventurám a RPG, které mi tehdy na Amize bez HDD moc nešly hrát - šílená diskotéka, vadné diskety... takže jsem pak mnoho let jel na PC, abych se k Amize vrátil po zjištění "k čemu je tadyten kablík, kterej vypadá jako IDE a k čemu je disketa Install 3.0". Dneska se specializuji na menšinové hry, zajímají mne fajnšmekroviny po technické stránce, AB3D2 je fakt super, Trapped totálně nehratelnej pro pomalost (030), ale krásnej, nějaké novější adventury a pak samo dema sleduju. Zeewolfa jsem taky hodně pařil.. a Breathless - měl jsem tehdy doma jen 286 a Doom mi nejel, hrál jsem ho u kamarádů. Gloom je dobrej v multiplayeru.
      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

      Komentovat


        #18
        mohl bys mi dát nějaký odkaz na to T-Zero a jak to je se shora nebo z boku.Jets'n Guns slabota....bohužel sem to dohrál a nijak mne to nevzalosice některý věci dobrý ale jinak příšerně statický,jinak jim vzdávam hold za snahu....to se musí uznat
        A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
        WHDload reg.Oldrick.lha

        Komentovat


          #19
          Vskutku výčet dobrých her a herních žánrů.Každý má ten svůj.Opravdu by to chtělo žánr a nej hra.Já preferuji tahové strategie a taková Civilizace nebo UFO enemy unknown je u mě na prvním místě.

          Komentovat


            #20
            okrem notoricky znamych Amiga peciek (Turrican, Alien Breed, Chaos Engine, seria Lotus, ProjectX atd. atd.) sa mi velmi paci Int.Karate Plus, je to asi prva hra, ktoru som videl na Amige 500 a dostala ma....a hned dalsia bola Powermonger , paci sa mi aj Nebulus (jak verzia pre C64, tak Amiga), a s bratom sme donekonecna hravali Nitro alebo skvele Yo Joe!
            Commodore 64I, 64II | Commodore SX-64 | Commodore 128, 128D | Amiga 500 | Amiga 600 | Amiga 2000 68030 | Amiga 1200+Blizzard 1230 IV | Amiga 1200 E/BOX+Blizzard 1240 | Amiga 4000 040/25 | Amiga CD32 | Commodore CDTV | Atari 800XL, 800XE | Atari 130XE | Atari 1040STe | Apple Power Macintosh 9600, G3

            Komentovat


              #21
              Asi se mi budete smat, ale ja jsem byl a stale jsem velky fanda automobilove hry XRT Racing (1, 2) - sla hrat az v osmi lidech (pokud se seriakem propojili 2 Amigy - tudiz 4 + 4 lidi) a to byla naprosta BOMBA.

              A pak nesmim zapomenout na Payback, ten je proste bezkonkurencni na multiplayer! Ja a bracha JAX jsme udelali nejednu peknou mapku:



              JAX:

              House Park
              House Park 2
              House Park 2 Night Edition
              House Park 3
              Real Park (nejlepsi mapka!)

              JACK:

              Desert Deathmatch (mapka s vlastnimi texturami)

              Zkuste je, rozhodne se nebudete nudit.
              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

              Komentovat


                #22
                xtr racing sou podle me opravdu spickova zalezitost s vybornou hratelnosti
                je to sice takovy klon mariokart, ale fakt povedeny
                Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                Komentovat


                  #23
                  Turrican 2

                  Komentovat


                    #24
                    Tak musím se přiznat že mám v oblibě uplně jiné hry než většina lidí tady

                    Takže nejvíc sem se bavil a nejvíc času strávil u her:
                    Cannon Fodder, Syndicate, Worms, Oddysey, Rebel (ta CZ tahová strategie), SWOS, Crazy Cars III, BurnOut, Gloom, Slamtilt (ale ten mi nikdy moc nešel).

                    A třeba ty Crazy Cars mě bavili víc než všechny 3 lotusy dohromady...

                    Kdybych měl vybrat opravdu tu nej hru, tak asi Cannon Fodder, ten úvodní popěvek je hrozne jednoduchej, ale ještě víc chytlavej
                    Amiga 1200 ROM 3.1 (Magic Pack), Blizzard 1230/50 IV, 64MB RAM, IDE CF Sandisk 4GB, CD-ROM 52x, monitor M1438S
                    (
                    WinUAE na Core2Duo E6650@3,2Ghz, 4GB RAM, GeForce GTX 5600 Ti)

                    Komentovat


                      #25
                      Pro mne je to asi Lost Patrol, prvni hra kterou jsem na Amize videl.. a pak Lotus II
                      Amiga 500+, 2 MB CHIP RAM, Alfapower (8MB FAST RAM), externi floppy Chinon. Amiga 1200, ACA 1230/56

                      Komentovat


                        #26
                        Turrican 2

                        Komentovat


                          #27
                          Dynamite

                          Mno, moje nej gamesa na Amize je bezesporu Dynamite Sice jsem hral i spoustu jinejch her, treba zmineny Disposable Hero (kvuli tomu jsem si tenkrat koupil svoji prvni Amigu (byla to A600)) ale nikdy jsem snad nic nevydrzel hrat tak dlouho jako tohle. Hry s vice zivymi hraci me bavily daleko vic ale problem byl v tom ze se to dalo tak hrat jen obcas kdyz se vic lidi seslo. Dynamite se da hrat pres internet takze zadny schazeni neni potreba ale bohuzel uz ani tak to moc lidi nehraje, jeste tak 2 roky zpatky sem tam vecer vzdycky 1-3 hrace nasel... Je to neco jako Master Blaster nebo Dyna Blaster, kdyztak na to mam na webu recenzi kdyby to nahoou nekoho zajimalo
                          Lepsi pocitac nez je Amiga doted nikdo nevyrobil...

                          Komentovat


                            #28
                            líbi se mi spousta her a je těžké z nich vybírat, ale je to GODS
                            pařba a flink chtěj celýho člověka...

                            Komentovat


                              #29
                              Tak moje je asi jasne Perihelion.

                              Komentovat


                                #30
                                Strangers su srandovni Inac mam celkom rad polske uchylnosti typu ALFABET SMIERCI (poznate?) a tak...
                                Ale najlepsia hra vobec je...

                                AMBERMOON!!!
                                ???

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X