Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Vaše NEJ hra

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Vaše NEJ hra

    Jaká je vaše nej hra? Jedna jediná, která je pro Vás prostě nejlepší? Nechci výčet pěti her, ale prostě tu jednu nej, kterou jste na Amize hráli. Těžký, co? Pro mě je to Hired Guns.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    #2
    nej

    Pro me je nejlepsi GODS od BitmapBrothers. Tuhle hru jsem hraval fakt dlouho a nekolikrat
    Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

    Komentovat


      #3
      Já váhal mezi Dungeon Masterem, Dune II, Hired Guns a Lotusem I, ale nakonec vítězí celkem jednoznačně Hired Guns.
      Kdysi A600HD 20MB, pak dlouho nic, pak WinUAE, a teď A1200 Infinitiv (1GB CF2IDE), A1200 (2GB CF2IDE, Blizzard 1230/50 III, 128MB CF2PCMCIA, WHDLoad registered) , Amiga CD-32 a A500 1MB RAM. Příběh pokračuje...

      Komentovat


        #4
        tady nemohu sloužit, vážím si všech Amigáckých pecek a nedokážu upřednostnit jednu před druhou, prostě nemám žebříček od 1 do 10, ale pouze od 1 do 1
        A na prvním místě se umístňují: Frontier, Ambermoon, Ishar2 atd., atd..
        Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

        Komentovat


          #5
          Rodland
          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
          Furiatune homepage

          Komentovat


            #6
            Pro mne se drzi na spici hry od sensible software. Ale nemuzu rict ze bych mel nejakou zvlast vic oblibenou.
            A1200 1GB CF + Apollo 1230 Mk2, WHDLoad registered

            Komentovat


              #7
              A co to zkusit vzít jinak? Která herní firma byla pro vás nejlepší? Bráno z pohledu počtu her, které jste od ní hráli, a které berete jako naprostý vrchol, jako společnost, od níž jste hráli nejvíc "pecek". Například na Spectru to pro mě byla Ultimate Play The Game, na Amize to je TEAM 17 (série Alien Breed a WORMS).
              Kdysi A600HD 20MB, pak dlouho nic, pak WinUAE, a teď A1200 Infinitiv (1GB CF2IDE), A1200 (2GB CF2IDE, Blizzard 1230/50 III, 128MB CF2PCMCIA, WHDLoad registered) , Amiga CD-32 a A500 1MB RAM. Příběh pokračuje...

              Komentovat


                #8
                To je zajímavý nápad, v tom případě u mě jednoznačně vítězí Bitmap Brothers, přestože moje nejoblíbenější hra je od DMA design / Psygnosis.
                "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                Komentovat


                  #9
                  nej

                  Bitmap brothers - jejich hry jsou opravdu kvalitni a hratelnost
                  je taky vysoka. Team 17 je samozrejme taky dobrej.
                  Ale BB vitezi, treba hudba na zacatku Speedball 2, to je bomba!
                  Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                  Komentovat


                    #10
                    No jo. Ja treba taky uplne zapomnel na bitmap brothers a psygnosys a team 17 a treba digital illusions
                    Takze to mame: sensible, team, bitmap, psygno, DI... hmmm ma to vubec smysl
                    A1200 1GB CF + Apollo 1230 Mk2, WHDLoad registered

                    Komentovat


                      #11
                      no já sem na raketky a vyhrává to ProjectX neznám raketku u který se zapotíte a hlavně skvělý engine
                      Naposledy upravil oldrick; 27.01.2007, 20:51:25.
                      A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
                      WHDload reg.Oldrick.lha

                      Komentovat


                        #12
                        Oldrick je muj clovek Hrozne bych si pral, aby nekdo udelal kvalitni remake Project-X na PC. Strilecky s raketama a Turrican jsou me nejoblibenejsi hry.
                        I love Amiga

                        Komentovat


                          #13
                          nej hra

                          asi The Secret of Monkey Island 1 a 2
                          a myslim ze s kludom tak 80% z ery Amiga/Atari ST si zahram kedykolvek, lebo je to o tom ze ma to bavi, neni to o technologiach

                          p.s. osobne nemam rad ludi ktori hraju kvoli tomu ze je to super 3D grafika treba k tomu najnovsiu grafarnu atd. ked ma hra ideu tak neni o com
                          Naposledy upravil Host; 01.01.2007, 20:06:29.

                          Komentovat


                            #14
                            no já se rozhodoval mezi Agony a ProjectX a vyhrál to projectX ale nechtěl sem dávat agony protože je to fantasy i když klobouk dolů sme na to čuměli poprvé jak se ta sova hýbá tak sme nevěřili že je to placatý a pak je tu eště ten diposible hero tam se mi líbí spíš postup ve vývoji hry jako zastávky v boxu a nakup si na co máš možnost během hry
                            A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
                            WHDload reg.Oldrick.lha

                            Komentovat


                              #15
                              No, i když nepatřím k pařanům největším, tak jen co jsem si novodobě Amigu pořídil, hned jsem se pustil do Goblinů. Do posledního dílu dokonce poprvé, nebot ten kdysi na konkurenčních Atárkách vůbec nevyšel, stejně jako mraky dalších her... A znovu jsem se u toho řechtal jako kůň... Ale všechny Amiga hry jsem zdaleka ještě nehrál, takže zatím - Goblins.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X