Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Nejlepší Amiga herní hudebník

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    O: Nejlepší Amiga herní hudebník

    Autorem citovaného textu je Delihc Přejít na původní příspěvek
    rika vam neco jmeno Muffler ? Je to myslim fin a v momentalni dobe docela svetove znamy dnb dj, ktery je pry znam hlavne svou tvorbou sklaleb na amigu...nevite o nem neco vic, nemate linky na nejake jeho skladby?
    Já vím, jsem už starý, ale ta nějak mi uniklo co znamená dnb? dj to beru, ale to dnb mi nebere... dík za info.
    Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

    Komentovat


      #32
      O: Nejlepší Amiga herní hudebník

      styl hudby https://cs.wikipedia.org/wiki/Drum_and_Bass treba tohle https://www.youtube.com/watch?v=KOX67QP75ZY Dalsi elektronickej mismas
      WinUae

      Komentovat


        #33
        O: Nejlepší Amiga herní hudebník

        Jednoznačně Nooly, že jo vy patrioti
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #34
          O: Nejlepší Amiga herní hudebník

          Autorem citovaného textu je ADFboy Přejít na původní příspěvek
          Aha, tak díky za info, mišmaše tohohle typu moc nemusím, (no jo jsem přece jen odkojen metalem a hardrockem),
          Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

          Komentovat


            #35
            O: Nejlepší Amiga herní hudebník

            Teraz som si vsimol, ze som tento thread nejakym trestuhodnym omylom prehliadol. Takze za mna Martin Iveson za Jaguara. To je absolutne fantasticka a nadcasova hudba, ktoru ked pocuvam v aute na CD, tak si vsetci myslia, ze je to nejaka aktualna elektronicka muzika
            ???

            Komentovat


              #36
              O: Nejlepší Amiga herní hudebník

              Prober mi to vyfouknul...
              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

              Komentovat


                #37
                O: Nejlepší Amiga herní hudebník

                ja si tohoto tematu vsiml taky az ted - takze za mne Alister Brimble a Chris Huelsbeck + tusim ze Laxity za hudbu k Desert Dream (ale nevim presne, jestli delal hudbu)
                Naposledy upravil looke; 01.11.2013, 09:56:18.
                PowerMac G4 MDD 2x 1,42 GHz FW800+Airport+USB 2.0+PCI SATA+SSD... Amiga uz jen v emulatoru

                Komentovat


                  #38
                  O: Nejlepší Amiga herní hudebník

                  Ja mam najradsej Chrisa Huelsbecka, Jasona Pagea a Davida Whittakera
                  https://soundcloud.com/martindemsky

                  Komentovat


                    #39
                    O: Nejlepší Amiga herní hudebník

                    Starsie interview Chris Huelsbeck
                    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                    Furiatune homepage

                    Komentovat


                      #40
                      O: Nejlepší Amiga herní hudebník

                      já znám nejlepšího Atari hudebníka

                      Komentovat


                        #41
                        O: Nejlepší Amiga herní hudebník

                        jamesd_007: Tohle mi nedělej, já z Tebe dostal krátkodobý záchvat smíchu .

                        No z toho co se zde nejmenovalo tak za mne je povedená třeba uvodní hudba v Starball a tu má na svědomí Chris Hülsbeck jak jsem zjistil tak před rokem. Starball je jediná hra, co jsem si ve své době jako levnejší na Amigu i koupil - mám se za co stydět ).

                        Starball / Spaceball (Rainbow Arts) is a game released in 1988 / 1989
                        Naposledy upravil Lisiak; 19.08.2014, 12:08:05.
                        Amiga - PMD 85

                        Komentovat


                          #42
                          O: Nejlepší Amiga herní hudebník

                          Dnes je to na den osm let, co odešel Richard Joseph.

                          Naposledy upravil Predseda; 04.03.2015, 23:09:05.
                          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                          Komentovat

                          Zpracovávám...
                          X