Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Hart

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Hart

    Pocitacovou eru jsem zacal v pokrocilem veku (za meho mladi byl tak jedine salovy pocitac). Prvni pocitac jsem si poridil Didaktik. Asi po roce jsem koupil Amigu 500 s hromadou disket. Velke mnozstvi her a nejaky uzitkovy soft. Byl jsem uchvacen. Jenmze blbec jsem se nechal zlanarit na "poradny pocitac". Tak jsem ji vymenil za PC 486. ops:. Pred tremi lety pri porizeni internetu jsem narazil na cesky web s emulatorem Amigy. Jenze tehdy se mi ho nepovedlo rozchodit. Tak jsem zalezitost Amigy odlozil na nekdy. Ale stale jsem touzil poridit si znova Amigu. Stale touzim. Protoze jsem byl uz totelne znechucen windowsem. Tak jsem se rozlizel po netu po nahrade. Tak jsem dospel k rozhodnuti na dualboot - Linux na praci + brouzdani po netu a win na hry. Jenze jsem znova nasel weby s Amigou. Jelikozto s AmigouOS neumim, tak zatim na praci budu mit kubutum, winxp na hry. No ted zvazuji jestli nepridat jeste win98 na winuae. Nevim jestli je win98 dostacujici. Protoze na mem pocitaci (Amithlon 2200+, 512MB-RAM, Inno3D GeForce FX 5200 128MB) pod winxp Amikit+OS3.9 beha ztezka. Pak zvazuji jeste jednu moznost. Nainstalovani Amithlonu. I kdyz si zase rikam, pokud to trochu nezvladnu pod winuae, tak to nema smysl. Smozrejme bych rad nativni Amigu, ale jako inv. duchodce zase takove moznosti nemam. Takze az casem.
    Zatim ctu a ctu clanky a skousim to ve winuae.
    Navrhuji zridit pokec na IRC. Viz v "Návrhy a hlášení chyb -- IRC".
    PC/winXP + Winuae, Didaktik Gama + D40, ZXS Spectrum 48

    #2
    w98 na uae rozhodne ne
    a ze ti to beha ztezka je vina amigakitu, je to proste prilis nafoukly smejd
    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

    Komentovat


      #3
      By mě zajímalo proč ne na WIN 98? :?
      WinUae

      Komentovat


        #4
        nepripojis disk z amigy je prvnim duvodem

        jak je na tom directx pod w98 vubec nevim, pocitam ze ale taky nic moc
        Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

        Komentovat


          #5
          Snad nebude na tvé PC sestavě až takový problém rozjet poslední winuae, založit virtuální hadr a na něj navěsit workbench a pár dalších programů. To snad musí trochu jít. Kdyby ne, napiš kde to vázne. Nebo ti pošlu svůj nedokonalý winuae hadr, který jsem už fakt dlouho nepoužil

          Stejně je ale pak nejlepší ugradovat na amigu .
          Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
          -----------------------------------------------
          Líbí se mi Retropolis

          Komentovat


            #6
            Jelikož se jedná zatím jen o emulaci bez připojování AmiHDD jsou Win 98 plně dostačující! S přimhouřeným okem a trochou nastavení to lze provozovat na PII 350 nainstalovat Wb3.1, Piccaso,pohrát si s JIT nastavením a už to frčí i na týhle vykopávce! Né teda AmiKit ten je fakt přehnaně náročnej! Nejlepší je si to "udělat sám" :twisted:
            WinUae

            Komentovat


              #7
              Autorem citovaného textu je ADFboy
              Jelikož se jedná zatím jen o emulaci bez připojování AmiHDD jsou Win 98 plně dostačující! S přimhouřeným okem a trochou nastavení to lze provozovat na PII 350 nainstalovat Wb3.1, Piccaso,pohrát si s JIT nastavením a už to frčí i na týhle vykopávce! Né teda AmiKit ten je fakt přehnaně náročnej! Nejlepší je si to "udělat sám" :twisted:
              Jé, shodou okolností jsem právě nedávno dostal PII 350
              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

              Komentovat


                #8
                Diky za rady, zustanu s winuae na winxp (nebudu si komplikovat zivot s dalsim OS na HDD, mimo Linuxu). Stejne se mi moc nelibi Amikit (osobni nazor). Sice je tam vse uz "hotove", ale pripada mi to uz jako v KDE Linuxu. A pride mi to dost narocne na hadware. Sice jsem takove amigacke embrio. Spis zatim jenom nadsenec bez praktickych zkusennosti a vedomosti. Ale radeji se pokusim poprat s winuae. Sice mozna asi skalni amigiste se mnou nebudou souhlasit, ale poridit si na zacatku Amikit neni to prave. A ze me Amikit moc nenauci.
                PC/winXP + Winuae, Didaktik Gama + D40, ZXS Spectrum 48

                Komentovat


                  #9
                  no tak investuj drobný peníz a máš A1200, vrazíš tam CF kartu a na drobné laborování do začátku ti to bohatě stačí a jseš hned pravej amigista
                  Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                  Komentovat

                  Zpracovávám...
                  X