Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Jaký souborový manažer používáte?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Jaký souborový manažer používáte?

    Jaký souborový manažer používáte?

    Našel jsem zatím DirectoryOpus . Rád bych použival něco jako Total Commander pod windowsama. Víte o něčem takovém?

    #2
    Directory Opus ve verzi 4 (já mám 4.12) je nejlepší souborový manažer všech dob, protože jeho možnosti konfigurace jsou tak úžasné, že zatím nikdo nevymyslel nic lepšího.

    Verze 5, která do jisté míry zastupovala OS, se mi už nelíbila.

    Jinak - z nostalgie mám pořád ještě Diskmastera od Toniho Wilena, ale svými možnostmi je daleko, daleko za DOpusem.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      #3
      Já jsem ze zvyku vysazenej na NTP Commander, mám pocit že slovenská verze klasického modrého Nortona / Volkova. Každopádně univerzálnost ála Total Commander by se mi líbila. Dopus mne štve designem, ale docela jsem si na něj jednu dobu i zvykl, jeho možnosti jsou skutečně široké.
      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

      Komentovat


        #4
        Ja jsem zvykly na nenarocny a rychly FileMaster 3.0, ale do Total Commanderu ma hooodne daleko
        I love Amiga

        Komentovat


          #5
          Filemaster 3 rox! aneb Toni Willen zasahuje


          Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

          Komentovat


            #6
            A ten právě - protože je taktéž od Toniho - je hooooodně podobnej Diskmasteru.
            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

            Komentovat


              #7
              Tak to já zase nedám dopustit na dobře nastavený Dopus 4. Pětka užmi nějak moc nesedla.
              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

              Komentovat


                #8
                NTP Commander se mi zamlouvá, jestli vypadá a funguje jako Norton.

                Zkoušel jsem ho hledat po netu, ale našel jsem tak maximálně manuál v Amiga Review. Nevíte, kde se dá sehnat?

                Komentovat


                  #9
                  Opus

                  Jednoznacne DOpus 4 (mam 4.17)
                  Ta moznost konfigurace je opravdu super.
                  Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                  Komentovat


                    #10
                    Ja pouzivam DOpus v5.x samozrejme ma look v4, je to moj naj manazer
                    vsetko mam poprepajane cez ARexx, bez neho uz nedokazem ani fungovat!

                    Na lowend masinkach pouzivam FileMaster v3.0

                    NTP Commander mam legalne zakupeny - spatna kupa
                    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                    Furiatune homepage

                    Komentovat


                      #11
                      V Amize zásadně používám DOpus verze 4,14 (prý poslední) takže jestli je nějaká 4,17 hod sem na ni link (třeba na ten svůj), na jednudušší práci používám FileMaster 2,0 od Zoltána verze 3,0 už není to pravé ořechové. Mimochodem Christian Ghisler čerpal svou inspiraci na Total Commandera mimo jiné i u....hádejte
                      Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                      Komentovat


                        #12
                        Poslední Directory Opus 4 je k dispozici třeba tady, ale nepodařilo se mi na mojí amize spustit ani verzi 4.17 a ani poslední public release 4.16, tak používám stařičký 4.12, k naprosté spokojenosti.

                        To Ghh: instalace a spuštění verze 4.17 ti proběhlo v pohodě nebo je tam nějaký zádrhel?
                        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                        -----------------------------------------------
                        Líbí se mi Retropolis

                        Komentovat


                          #13
                          Já používám BDčko od Pavla Čížka, za ty roky jsem si na něj zvyknul a Amču si bez něj už tak nějak nedovedu představit...
                          A mám originálku...

                          Komentovat


                            #14
                            Autorem citovaného textu je Boboo

                            NTP Commander mam legalne zakupeny - spatna kupa
                            ten se proste moc nepoved, ja to kdysi videl na resetu jak to nabizeli k prodeji, ale proste je to takovy divny hybrid, ani norton, ani amiga
                            Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                            Komentovat


                              #15
                              Opus

                              Zapomel jsem kde jsem to stahnul- tak to vemte odsud:
                              Je to Dopus 4.17 pre 20
                              Doufam ze jsem na nic nezapomnel :roll:
                              Instalace i provoz je bez problemu dokonce i na drakovi.
                              Ale pozor radsi nepouzivat tlacitko FORMAT.
                              Vetsinou mi to spolehlive schodi system, ale nekdy bez problemu
                              tak to radsi nepouzivam.
                              Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X