Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

CD-ROM k A1200

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    CD-ROM k A1200

    Jde něco takového připojit přes PCMCIA k A1200?
    Toshiba externes Slimline 24x CD-ROM mit PCMCIA Karte

    #2
    silne pochybuju, ovladac proste neni.
    sveho casu se delalo neco podobneho - squirrel scsi
    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

    Komentovat


      #3
      mno ještě existoval PCMCIA adaptér od Alfa Data, takový šíleně dlouhý bastl, který se propojoval s CDROMkou standartním 40pin kabelem, když měl někdo šikovně vyvedený kabel přímo z Amigy vypadalo to líp...
      Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

      Komentovat


        #4
        na adapter od Alfa Data jsem narazil na ebay, ale dat za nej 45 euro bez postovneho mi prijde dost...

        squirrel scsi se na ebay taky mihnul, cenove taky nic moc prizniveho za 35 euro bez postovneho... a hlavne to pak chce sehnat scsi mechaniku...

        jina moznost, jak pripojit cd nebo dvd mechaniku k Amize 600/1200 pres PCMCIA, asi neni, co?

        Komentovat


          #5
          o jiné nevím, ale pokud si seženeš adaptér na 2,5" ide řadič v amize, třeba ten od Elboxu asi 40eur, tak si z amigy vytáhneš datový a napájecí kábel a připojíš k normální cdromce a jede ti to, samozřejmě musíš mít nainstalované CD0 apod.
          Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

          Komentovat


            #6
            ok, diky za tip

            Komentovat


              #7
              Ja planuji zbastlit externi CD-ROM pres SCSI kit IV. Koupil jsem si hezky externi Box 5,25" Vipower se zdrojem a cekam, az se na aukru objevi nejaka zanovni SCSI CD-ROM
              I love Amiga

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X