Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

AmigaOS 3.5

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    AmigaOS 3.5

    Jak je to s AmigaOS 3.5? Mozna z procitani ruznych clanku na internetu jsem nabyl dojmu (mozna spatny), ze se pise ve ztahu k Amigaos 3.0-3.1 nebo 3.9, pripadne AmigaOS 4. Jakoby se preskakoval, nebo vynechaval AmigaOS 3.5. Pride mi, ze neco neni v poradku s AmigaOS 3.5 (asi se mylim).
    dekuji
    PC/winXP + Winuae, Didaktik Gama + D40, ZXS Spectrum 48

    #2
    Muj nazor je tento
    3.5 = betaverze 3.9
    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

    Komentovat


      #3
      Jaky je pak rozdil mezi 3.5 a 3.9?
      PC/winXP + Winuae, Didaktik Gama + D40, ZXS Spectrum 48

      Komentovat


        #4
        A co kdyby sis nejdříve přečetl články o 3.5 a 3.9 na portálu? Najdeš je v sekci Software / Operační systémy.

        Tam máš vše popsáno, ale srovnávací tabulku tam vážně nehledej.
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #5
          Dle tvych otazek nabyvam dojmu, ze chces nahradit Windows plnohodnotne AmigaOS 3.x. Bohuzel si myslim, ze je to nemozne. Spoustu veci na Amize neudelas, protoze ma maly vypocetni vykon a nove aplikace pro Amigu se temer se nevyvyji.
          Jak to bude s AmigaOS 4 je ve hvezdach, protoze bezi jen na specialnim HW a OS neni porad ve finalni verzi. Tipuji ale, ze to bude jen hracka pro par nadsencu.
          I love Amiga

          Komentovat


            #6
            Autorem citovaného textu je Hart
            Jaky je pak rozdil mezi 3.5 a 3.9?
            Mno IMHO rozdiel nie je ziadny z pohladu, ze mas cas + peniaze (ak to ma byt cele legalne). Tj. 3.5 si mozes opatchovat a povylepsovat tak aby sa to podobalo / dosiahol funkcionalitu 3.9. Ked si kupis 3.9, tak to pomerne jednoducho nainstalujes a mas.

            Hlavny zakladny rozdiel co sa mi paci v 3.5 a 3.9 su deficons a priradenie urcitych vlastnosti podla typu suboru. Tj. (nekamenujte ma ) ako ked si Windowse kliknes na napr. ZIP, tak sa ti otvori WinZip (alebo co mas), v 3.9 sa spusti Archiver a vidis nahlad na obsah archivu, pripadne si urcis miesto kam sa to ma rozpakovat a tak dalej a tak podobne....
            Amiga 1260/060/60MHz, OS3.9, 64MB RAM, 3.2GB IDE HDD, 2x SCSI Plextor CD-R, CD-RW
            Amiga 1230/030/50Mhz, OS3.0, 8MB RAM, 1GB CF, Amiga 500, Amiga 600, Amiga 2000, C64 a zatial nic viac...

            Komentovat


              #7
              Prober: Dekuji za nakopnuti, mel bych obcas vic premyslet pred zadanim dotazu.

              solaris104
              : Mas pravdu, ze chci nahradit Windows, ale pri mych zacatecnickych znalostej je mi jasne, ze jako hlavni OS ne Amiga. To mam vyresene. OS pro praci a bruozdani (atd) budu instalovat Linux (Kubuntu) a jako druhy a treti OS Amiga a win. Win si nechavam z duvodu her. No a Amigu, to je pro mne vyzva.
              PC/winXP + Winuae, Didaktik Gama + D40, ZXS Spectrum 48

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X