Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

4 players adapter

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    4 players adapter

    Koukejte jak jsem zapracoval.
    Staci vybrakovat ze starej krapu par cannonu a pak si chvli pohrat s pilnikem a pajkou.
    Rozloupat dva 9pinovy a jeden 25pinovej.
    Z ty 25ky vytrhat uprostred ty nepotrebny prekazejici piny.
    Pak z tech dvou predku odpilovat kraje, aby se vesly vedle sebe.
    Pocinovat ty plosky dostatecnym mnozstvim cinu.
    Stisknout k sobe a zahrat az se to pekne spoji (dobry je to jeste uprostred zakapnou lepidlem a sletovat hrany)
    Přiložené soubory
    A1200 1GB CF + Apollo 1230 Mk2, WHDLoad registered

    #2
    No Ty jsi nadšenec To jsem měl vědět, když jsem si piloval z 25pinu 23pin (abych si mohl spáchat scartkabel k lcd monitoru), tak jsem sedl do auta přivez bych to k Tobě ...
    Amiga 500 (Chip:1MB,Fast:2MB,HD:512MB), Amiga 600 (Chip:1MB,HD:120MB), WinUAE

    Komentovat


      #3
      Autorem citovaného textu je glover Přejít na původní příspěvek
      No Ty jsi nadšenec To jsem měl vědět, když jsem si piloval z 25pinu 23pin (abych si mohl spáchat scartkabel k lcd monitoru), tak jsem sedl do auta přivez bych to k Tobě ...
      Kdy jsi sem si delal taky redukci na 4 joysticky uplne stejne
      Ale 23pin se da sehnat i novy. Ted nekdo prodaval kablik se 2 23pinovymi konektory i s krytkama na aukru a nikdo to nechtel.
      I love Amiga

      Komentovat


        #4
        Autorem citovaného textu je solaris104 Přejít na původní příspěvek
        ... Ale 23pin se da sehnat i novy. Ted nekdo prodaval kablik se 2 23pinovymi konektory i s krytkama na aukru a nikdo to nechtel.
        jj viděl jse ho tam, ale když jsem to sháněl (koncem listopadu), tak bylo všude pusto prázdno 23piny sice byly v nabídce, ale ne na skladu a mě se nechtělo čekat... Tak jsem si koupil scart kablík, který měl na druhém konci 6 chinchů, samičku 25pin jsem měl ze starý 286 no a dal jsem se do díla... Takže mě to nakonec stálo 39Kč a 3hodinky práce (nejdýl trvalo přeříznout ten 25pin )
        Naposledy upravil glover; 02.01.2007, 13:35:29. Důvod: Nezobrazili se mi smajlíci
        Amiga 500 (Chip:1MB,Fast:2MB,HD:512MB), Amiga 600 (Chip:1MB,HD:120MB), WinUAE

        Komentovat


          #5
          Vobednal sem poslednich par kusu toho 23 pinu, smidlani canonu je fakt pro ty socky jak rikal Marien
          Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

          Komentovat


            #6
            Chlapi, už sem to tady jednou někde řikal - na nedis.cz je maj naprosto běžně, 23 pin samec i samice...
            To pižlání je fakt naprosto zbytečný.

            Komentovat


              #7
              No v nedisu sem objednal tech poslednich par kusu z vyprodeje takze ted, ted uz maj tak akorat to, v ceniku...
              Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

              Komentovat


                #8
                Ano, zase už jen v ceníku... A pak, že nemám pižlat, když Chain všechno vykoupí . Pak ze sebe musím dělat socku . Náhodou to ale vypadá jako z obchodu ... a bavilo mě to.
                Amiga 500 (Chip:1MB,Fast:2MB,HD:512MB), Amiga 600 (Chip:1MB,HD:120MB), WinUAE

                Komentovat


                  #9
                  Stejne by sis ten konektor nekoupil
                  30kc konektor, 120 kc postovny...
                  Naposledy upravil Chain; 03.01.2007, 16:17:22.
                  Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                  Komentovat


                    #10
                    Mnoo, eště že sem si z Nedisu před vánocema udělal takovou malou zásobu... Jako každý správný hamoun český...

                    Komentovat


                      #11
                      No a pak že jen já
                      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                      Komentovat

                      Zpracovávám...
                      X