Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

A500 chip Kickstart 3.1 ROM

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    A500 chip Kickstart 3.1 ROM

    Mam dotaz ohledne tohohle https://amigastore.eu/en/18-rom-31-a...02000cdtv.html To jako kdyz to dam do svoji A500 tak tam budu moct nainstalovat WB 3.1?
    A1200 + Blizzard 1230/50/64MB + HDD + PCMCIA CD1200, A500 1MB + Alfapower 4MB s HDD.

    #2
    Kick 3.1

    Autorem citovaného textu je Anubis Přejít na původní příspěvek
    Mam dotaz ohledne tohohle https://amigastore.eu/en/18-rom-31-a...02000cdtv.html To jako kdyz to dam do svoji A500 tak tam budu moct nainstalovat WB 3.1?
    Presne tak, ale stale mas len OCS chipy co nie je ziadna vyhra. To uz radsej zainvestovat do A600 s Kick 3.1 (IDE radic + PCMCIA) alebo aspon A500+ Len moj nazor - skor ako sa tu do mna zacne niekto obuvat...
    A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

    Komentovat


      #3
      voodoo nerozmlouvej mu to, dyto to je rozumny upgrade hele.
      500+ bude mit sice osc a 2mb chip ale to musi sehnat jinou amigu ze
      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

      Komentovat


        #4
        Rozhozený obraz

        Vložil jsem do A500 jiný kickstart, konkrétně 2.05 (37.300) a při úvodní obrazovce vidím přes animaci diskety jen šmouhy:

        Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: KS2.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 8,9 KB
ID: 105640

        Netušíte čím to může být? S původním ks 1.3 je to v pohodě. To samé jsem zkoušel na jiné amize 500, kde se to zobrazuje v pořádku. Obě amigy mají desku revize 6A, stejný Gary (5719), Paulu (8364R7), Denise (8362R8 ) i Agnus (8372A).

        Ostatní zobrazování grafiky je ok jak ve hrách tak v systému. Any suggestions?
        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
        -----------------------------------------------
        Líbí se mi Retropolis

        Komentovat


          #5
          A nemas v jedne ten Gary adapter s pametovou kartou?
          I love Amiga

          Komentovat


            #6
            dyz game jedou, a vylozene blbne ta uvodni obrazovka, probadal bych esli to neni prehozeny na ntsc.

            ja teda davam do a500 jen 37.175, pac 37.300 je do a600
            Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

            Komentovat


              #7
              Autorem citovaného textu je solaris104 Přejít na původní příspěvek
              A nemas v jedne ten Gary adapter s pametovou kartou?
              Tím to asi není, dělá to i když ten gary adaptér vyhodím (včetně karty). Vyhodil jsem i kickstart switcher, mám tam jenom samotný ks 37.300 v patici. Ale je tam nasunutý hodně nalehko, dá se vyndat normálně rukou, nemusím to ničím páčit. Jestli tam nebude nějaký problém...

              Autorem citovaného textu je Chain Přejít na původní příspěvek
              dyz game jedou, a vylozene blbne ta uvodni obrazovka, probadal bych esli to neni prehozeny na ntsc.
              Ten ks 37.300 na té jedné a500 jede naprosto ok. Pokud by to mělo být přehozené na ntsc, kde se to nastavuje? Ale to mi nepřijde, protože wb i games vypadají stejně na obou amigách...

              No, asi nebudu laborovat a nechám to v té amize 500, v které to funguje bez problémů . Jen mě překvapilo, že ve dvou "snad" identických amigách může vyvstat takový "nepěkná věc" .

              Autorem citovaného textu je Chain Přejít na původní příspěvek
              ja teda davam do a500 jen 37.175, pac 37.300 je do a600
              To sem si myslel, že ks pro a500, 600 a 2000 je jedna a ta samá věc. Asi jenom podle vesalky...
              Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
              -----------------------------------------------
              Líbí se mi Retropolis

              Komentovat


                #8
                nastavuje se to jednum pinem na agnusu, a bejt tebou radsi na to nesaham
                Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                Komentovat


                  #9
                  Autorem citovaného textu je Chain Přejít na původní příspěvek
                  nastavuje se to jednum pinem na agnusu, a bejt tebou radsi na to nesaham
                  Díky za moudrou radu, jsem pro se jí řídit
                  Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                  -----------------------------------------------
                  Líbí se mi Retropolis

                  Komentovat


                    #10
                    Autorem citovaného textu je Chain Přejít na původní příspěvek
                    ... do a500 jen 37.175, pac 37.300 je do a600
                    Já mám v A500 Kickstart v39.106, Workbench v39.29, ale jak jsem to tam dostal sám nevím. Vím jen, že jsem to dělal podle návodu od kámoše, který už měl v té době A1200 (jo a bylo to asi před 12 lety)
                    Amiga 500 (Chip:1MB,Fast:2MB,HD:512MB), Amiga 600 (Chip:1MB,HD:120MB), WinUAE

                    Komentovat


                      #11
                      3.1 to je jina kava. Pro a500 je to ovsem jina romka nez pro a1200.

                      navod: vytahnes romku strcis jinou
                      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                      Komentovat

                      Zpracovávám...
                      X