Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Jakej používáte browser ?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Jakej používáte browser ?

    a ted tim myslim ten hlavni
    22
    Internet Explorer
    22,73%
    5
    Firefox
    50,00%
    11
    Mozilla
    4,55%
    1
    Opera
    13,64%
    3
    Jiný (napíšu do fóra)
    9,09%
    2

    Hlasovat v anketě již není možné, anketa byla časově omezena.

    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

    #2
    Na PC hlavně Firefox 2.0.0.1, na Amize IBrowse
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #3
      Jakej pouzivate broswer ?

      Pc na Internet ze zasady nepouzinam
      a na mi amce prevlada AWEB a semtam Ibroswe

      Komentovat


        #4
        Symbianový prohlížeč... (Nokia E61)

        Komentovat


          #5
          Hlavne a asi jedine Firefox, Operu pouzivam na RSS a IE iba kvoli ladeniu ak robim neaku stranku. Aby vsetko vsade islo.

          Na Amige mi bohuzial ani jeden prezerac nefunguje pouzitelne, ale ine to asi nikdy ;( nebude.
          Amiga 1260/060/60MHz, OS3.9, 64MB RAM, 3.2GB IDE HDD, 2x SCSI Plextor CD-R, CD-RW
          Amiga 1230/030/50Mhz, OS3.0, 8MB RAM, 1GB CF, Amiga 500, Amiga 600, Amiga 2000, C64 a zatial nic viac...

          Komentovat


            #6
            Browser

            Nejvic iBrowse a co neschroustne iBrowse tak na to postvu Aweb.
            Obcas nektery stranky blbnou v Awebu a v iBrowse ne a naopak
            Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

            Komentovat


              #7
              tak hlasujte pro JINÝ šmarja
              Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

              Komentovat


                #8
                Vivat Opera

                Používám Operu, protože je taková, taková, .... prostě taková elegantní. Oproti Foxu do ni ale hlavně nemusím istalovat všechny ty adblocky, gesta a další blbosti, které v opeře jsou automaticky. FireFox používám jako alternativní prohlížeč, když potřebuju internet banking (nahrál jsem do foxe doplněk vyvolávající si IE jádro, takže ten modrý hnus (rozuměj IE), nemusím vůbec na PC používat.
                A amigu zatím připojenou k internetu nemám, vizuelně to bude asi dost hrůza, ale láká mě to to technicky, takže pozdějc .
                Naposledy upravil DaMi; 04.01.2007, 13:14:16.
                Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                -----------------------------------------------
                Líbí se mi Retropolis

                Komentovat


                  #9
                  Vizualne je to nekdy bes, ale zalezi co je to za stranky, treba a.org je naprosto stejny v ibrowse. Horsi je to tam kde je stranka primo zalozena na css a jave.
                  Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                  Komentovat


                    #10
                    Já jedu Firefox 2.0 allthetime a chtěl bych ho i na Amize. Mám k němu jen pár pluginů a díky přenositelnosti profilu i s nimi nemám žádný problém. Autoupdaty a komunita řeší zbytek.
                    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                    Komentovat


                      #11
                      Na tvoji amize se neda pracovat s ibrowse, na ff fakt zapomen. i kdyby se nakrasne rozjel projekt amizilla, asi by si to ani nespustil. Stejne jako ff na 486/66 by asi nebyla to pravy, nemyslis? na isa graficky karte 2mb trident
                      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                      Komentovat


                        #12
                        Jsem myslel pro OS4 a AmigaOne samozřejmě. Už jsem se vzdal toho, že by na Amize dokázal někdo dobře programovat. (ftipník). (Co je na dodržování standardů CSS - pro začátek - tak náročného?).
                        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                        Komentovat


                          #13
                          Lidi by jako byli si myslim. nekde jsem cetl ze zapracovani css do stavajicich enginu treba ibrowse vyzaduje to cele prakticky udelat znova a to asi bude hodne prace (planovano v ibrowse 3 pro OS4)
                          Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                          Komentovat


                            #14
                            O: Jakej používáte browser ?

                            SRWare IRON, na MAC OS X
                            --------------------------------------------------
                            A1200 + Blizzard 1230/50Mhz + 32MB RAM, AMD RYZEN 9 5900x 32GB DDR4 RAM AMD R9 380 4GB, MAC OS X BigSur,

                            Komentovat


                              #15
                              O: Jakej používáte browser ?

                              Ja pouzivam pouze Firefox i na mobilu na amize zatím zadnej ......
                              A500, A500+, A2000, A600, A1200

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X