Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Ludva

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    Než ste řekli autora tak sem čekal že to bude něco ze začátků mistica
    Na stole EUAE a WinUAE, exA1200 se slušnou výbavou, exA2000 HD 20MB a exA500 2x, aktuální jabka sem snad ani vypisovat nebudu

    Komentovat


      #17
      me to teda rozhodne pobavilo, hlavne ta hra. podobny textovky jsme kdysi taky delali, nejen my sme byli pubertaci... =)

      Komentovat


        #18
        Autorem citovaného textu je Krtek Přejít na původní příspěvek
        Než ste řekli autora tak sem čekal že to bude něco ze začátků mistica
        Vies, ze aj ja?
        ???

        Komentovat


          #19
          Hmm, to já vím, že to dělal někdo z Brandejsa nad Labem, Láhve by snad věděl i kdo.

          Komentovat


            #20
            tak to já teda nebyl... a ještě jsem se k tomu nedostal, víkend byl dost hektickej... ale vychvalujete to hezky, takže asi to pustim co nejdřív mimochodem jsem si o víkendu vzpoměl:
            kdysi jsem na Amize viděl takové pěkné brutalitky - krátká animovaná demátka, jedno se tušil jmenovalo Pravidla Golfu a hlavní postavička tam větrala hlavičku ostatním hráčům třeba golfovým míčkem nebo je rozjížděla vozíkem... bylo toho víc, ale už si to moc nevybavuju...

            Komentovat


              #21
              O: Ludva

              Autorem citovaného textu je holyna Přejít na původní příspěvek
              Hmm, to já vím, že to dělal někdo z Brandejsa nad Labem, Láhve by snad věděl i kdo.
              Jo, to dělal soused, Leoš Mrázek, jen tak ze srandy pro pár známých a pak se to nějak rozmnožilo mezi lidi. Bydlel pár metrů ode mě. Myslím, že Dizzy pak dělal neco podobnýho, taky v AMOSu, ale nedodělal to.
              Scoopex/Horizontal Lamerz

              Komentovat


                #22
                O: Ludva

                Originalni readme z Ludva I
                Autor nikde neuvedl sve jmeno (asi ze skromnosti), ale protoze toto demo se urcite
                dostane dal, nez jen do okoli Brandysa nad Labem, uvadim jmeno autora tohoto produktu
                - Leos Mrazek.
                Pokud bydlite jinde, nez v Brandyse nebo Leose neznate, alespon shanejte dalsi dily
                teto serie (zatim jsou ctyri a paty se pripravuje). Pokud Leose znate, jdete mu
                pogratulovat, nebo alespon poslete pohled.
                S pozdravem DJ Rave from Adventronic System
                Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                Komentovat


                  #23
                  O: Ludva

                  Dyť jsem to před jedenácti lety psal už v tom prvním příspěvku, že to byl Leoš Mrázek.
                  "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                  Komentovat


                    #24
                    O: Ludva

                    Ještě že pár metrů od tebe nebydlel Ludva, to bys už tady možná nebyl.
                    Panda Libor

                    Komentovat

                    Zpracovávám...
                    X