Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Ludva

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Ludva

    Kdysi jsem měl doma nějaký dema a jednu kratičkou českou adventuru, kde jako hlavní postava vystupoval Ludva. Ve všech případech se jednalo a sadistickou brutální podívanou, kde se Ludva vždycky na někoho nasral a pak ho zmasil.

    V jednom demu to byl pankáč, kterej bránil zavření dveří metra. Ludva mu usek obě ruce, pak nohy a nakonec ho probod a vyhodil z vozu.

    V dalším ho nasrala nějaká důchodkyně na ulici.

    Jedno demo se jmenovalo "Ludva se zlobí, aneb zmatený Ronnio". Byl tam malej chlapeček, kterej na pískovišti házel kamení na dopravní značku a Ludvu to budilo. Tak chlapečka odkrouhnul.

    V adventuře šlo o to, že Ludvovi někdo ukrad oblíbenou sekyru a on jí musel najít. Při tom potkával různý pankáče a houmlesáky a interakce s nima byla opravdu zajímavá: hráč měl na výběr možnosti jako "kopačka", "kolínko" apod. V jednom případě dokonce jenom "ubít" nebo "zabít". Všecko to bylo česky namluvený a amatérsky nakreslený. Nemá to náhodou někdo, nebo neznáte to aspoň?

    Všechno to dělal Leoš Mrázek a psali jsme o tom kdysi i v Amiga Review.
    Naposledy upravil Predseda; 04.01.2007, 10:00:33.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    #2
    Zrovna včera mi poslal Ghh CD kde je Ludva I až IV. Nevím jestli je to ono, ale můžu ti to poslat.
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #3
      Super, díky moc. A přesně kvůli tomu tu ta komunita je
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        #4
        Taky jsem se na to nedávno díval, je to dělané v amosu myslím a je to náckovsko-xenofobní nářez, moc mě ten obsah neoslovil. Ale každý svého štěstí strojvedoucí
        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
        -----------------------------------------------
        Líbí se mi Retropolis

        Komentovat


          #5
          Nebylo totéž v jiný podobě i na C64? Pamatuju, že kdysi u kámoše jsme hráli takovou českou textovku, kde si pamatuju hlášky jako "vidíš policajta na koni s nápisem MANIAC COP v azbuce na zádech". Už si ale nepamatuju název hry ani hlavního hrdiny, ale vypadá to, že mohla být Ludvovým předchůdcem.
          Kdysi A600HD 20MB, pak dlouho nic, pak WinUAE, a teď A1200 Infinitiv (1GB CF2IDE), A1200 (2GB CF2IDE, Blizzard 1230/50 III, 128MB CF2PCMCIA, WHDLoad registered) , Amiga CD-32 a A500 1MB RAM. Příběh pokračuje...

          Komentovat


            #6
            já sem hrál na sinclairu a mlátil s tam důchodce ale nejvíc mi utkvěla nahrbená babička z deštníkem která byla fakt hrozně drsná a byla to taky emulace
            A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
            WHDload reg.Oldrick.lha

            Komentovat


              #7
              Ludva

              Jo to je ten Ludva na tom CD. Dodnes si pamatuju jak Ludva rika:
              jeee cizi panii. Ulisny pankis, kopacka a kolinko
              Jeste jsem videl od sameho autora kratickej "filmik" Milka.
              Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

              Komentovat


                #8
                Jojo, Milku jsem taky měl
                "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                Komentovat


                  #9
                  Uděláme to jinak chlapci

                  Poděkujte Ghhovi, neb je to od něj....
                  Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                  Komentovat


                    #10
                    Děkujeme, ghh.
                    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                    Komentovat


                      #11
                      Kokos ta Milka to je brutus, skoro som sa posral, jak sa tie decka na konci zasmiali )
                      ???

                      Komentovat


                        #12
                        super, jdu na to, udelam si fajn odpoledne s ludvou! .)

                        Komentovat


                          #13
                          Jinak Ludva 1-4 byl i na ARCD.

                          Komentovat


                            #14
                            no vida, tyhle věci mám taky, ale nikdy jsem netušil vo co go, jako že jsem to ani nepustil - ale zdá se, že jsem o hodně přišel...

                            Komentovat


                              #15
                              Xenofobia, nasilie... Nie, nesklame Ta to
                              ???

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X