Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Oldrick

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    Tak všechno nejlepší do druhý půlky a heepibrzdějtůůůjůůů... )

    Komentovat


      #17
      Všem eště jednou díky ale mněl sem za to,sem to komentoval asi ne. eště chybělo tohle a tohle
      A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
      WHDload reg.Oldrick.lha

      Komentovat


        #18
        Amiga v zimním spánku

        none
        Naposledy upravil oldrick; 07.04.2015, 19:33:05.
        A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
        WHDload reg.Oldrick.lha

        Komentovat


          #19
          Nic si z Toho nedelej. Pro jedno kviti slunce nesviti. Moje pritelyne se se mnou rozesla na Valentyna. Rozdil je v tom, ze se stehovala ona
          I love Amiga

          Komentovat


            #20
            Tak to já vyřešil jednoduše. Dostala byt a auto tak to snad hned tak neukončí. Druhýho podobnýho vola by těžko hledala
            Na stole EUAE a WinUAE, exA1200 se slušnou výbavou, exA2000 HD 20MB a exA500 2x, aktuální jabka sem snad ani vypisovat nebudu

            Komentovat


              #21
              Jasně chlapci - chce to pojistku v podobě VLASTNÍHO bydlení. Já to tak mám, takže kdyby mi žaba dala sbohem, jediný co by se stalo, že by se v mým bytě uvolnilo spousta místa.... a je nasnadě, čím by se zaplnilo
              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

              Komentovat


                #22
                Taky mám naštěstí vlastní bydlení a jsem v klidu. Nic si z toho nedělej, v týdnu to zapijem. Držím palec!
                Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                -----------------------------------------------
                Líbí se mi Retropolis

                Komentovat


                  #23
                  Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
                  Nic si z toho nedělej, v týdnu to zapijem.
                  Ha!
                  "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                  Komentovat


                    #24
                    Krtek: Pan byl velkorysy, ze?
                    AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                    Komentovat


                      #25
                      Pán je velkorysý. A taky musíme někde bydlet, ne ? Tak nějak doufam, že v ní zůstane kouska vděku, kdyby něco...
                      Na stole EUAE a WinUAE, exA1200 se slušnou výbavou, exA2000 HD 20MB a exA500 2x, aktuální jabka sem snad ani vypisovat nebudu

                      Komentovat


                        #26
                        Tak to tedy upřímnou soustrast, Oldricku. Nic víc se na to asi říct nedá, jen velkej souhlas s Přecedou a DaMim: chce to vlastní bejvák. Z vlastní zkušenosti můžu říct - vlastní bejvák POUZE a JEDINĚ!!! Jinak je člověk v nejlepším případě podnájemník, v dalším funguje už jen jako kus nábytku, který paní bytnou rozčiluje tím, že se nedá vypnout a šópnout do almary, když na něj zrovna nemá náladu...
                        Kdysi A600HD 20MB, pak dlouho nic, pak WinUAE, a teď A1200 Infinitiv (1GB CF2IDE), A1200 (2GB CF2IDE, Blizzard 1230/50 III, 128MB CF2PCMCIA, WHDLoad registered) , Amiga CD-32 a A500 1MB RAM. Příběh pokračuje...

                        Komentovat


                          #27
                          Tos mi připomněl že ta moje chce ze serverovny udělat dětskej pokoj a pak si prej do obejváku můžu vzít jenom jeden počítač + notebook ! A teď babo raď... Uvidíme jaký Amigy se mi povede sehnat a rád bych i pár jablek.
                          Na stole EUAE a WinUAE, exA1200 se slušnou výbavou, exA2000 HD 20MB a exA500 2x, aktuální jabka sem snad ani vypisovat nebudu

                          Komentovat


                            #28
                            Krtek: koukám, že pan velkorysý si na sebe upletl pěknej bič...
                            Jak radil Jan Kraus ve "Dvaadvacítce": "musíte na jednom místě udělat pelíšek, jinak se vám rozlezou po celým baráku..." Sice to platilo na Ukrajince, ale rada to není špatná.
                            Kdysi A600HD 20MB, pak dlouho nic, pak WinUAE, a teď A1200 Infinitiv (1GB CF2IDE), A1200 (2GB CF2IDE, Blizzard 1230/50 III, 128MB CF2PCMCIA, WHDLoad registered) , Amiga CD-32 a A500 1MB RAM. Příběh pokračuje...

                            Komentovat


                              #29
                              Krtku: jediná možnost - stěhování do něčeho, co má o místnost navíc. Ale nakonec se to bude opakovat, stejně o ní příjdeš (další dítě, pokoj pro psa, tchýni nebo co já vím co si ještě na nás všechno dokážou vymyslet...)
                              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                              Komentovat


                                #30
                                Ajta, gondolence, Oldricku, ale jak tu padlo, pro jedno kvítí...

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X