Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Oldrick

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    Hele, Oldricku, ber to tak, že si zatim nenarazil na tu pravou...


    ...i když, nevim jestli ste si toho pánové všimli, ale veskrze sou ty babi všechny stejný...

    ...dřív nebo pozdějc určitě...


    Něco o tom vim...



    S tou svojí v prosinci oslavíme 20 let, co sme se seznámili...

    Komentovat


      #32
      Autorem citovaného textu je oldrick Přejít na původní příspěvek
      ...bohužel Amiga je na prvním místě a ta nepůjde z mého života...
      Opravdový amigista se pozná...

      Komentovat


        #33
        Autorem citovaného textu je Krtek Přejít na původní příspěvek
        Pán je velkorysý. A taky musíme někde bydlet, ne ? Tak nějak doufam, že v ní zůstane kouska vděku, kdyby něco...
        U některých ženských bych vděku moc nehledal, hochu...
        Možná spíš tohle

        Komentovat


          #34
          none
          Naposledy upravil oldrick; 07.04.2015, 19:34:48.
          A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
          WHDload reg.Oldrick.lha

          Komentovat


            #35
            Chlap když se zamiluje, tak neprodává Amigu. Jinak to neni chlap
            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

            Komentovat


              #36
              Kdybyste raději seděli v hospodě a chlastali! (A u toho probírali Amigácké pařby ofkóz ).
              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

              Komentovat


                #37
                Dyť dou večer do hospy, ne? Přemejšlím, že bych se na chvilku stavil, ale je to jako minule: včera jsem se nalil a zítra brzo ráno musim jet autem.
                "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                Komentovat


                  #38
                  Přijď, Přecedo, já zejtra taky řídím...
                  Kdysi A600HD 20MB, pak dlouho nic, pak WinUAE, a teď A1200 Infinitiv (1GB CF2IDE), A1200 (2GB CF2IDE, Blizzard 1230/50 III, 128MB CF2PCMCIA, WHDLoad registered) , Amiga CD-32 a A500 1MB RAM. Příběh pokračuje...

                  Komentovat


                    #39
                    Amigu neprodavat! Kdysi me to taky napadlo, ale po spocitani vrazenych financi me to hodne rychle preslo. A neni to jen o penezich, ze...
                    AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                    Komentovat


                      #40
                      Si neumim ani představit domov bez AMigy... Byl by to ještě domov ? V novym bytě jí nemam a furt sem tam jak na návštěvě I když sem na ní 5 let nešáh a byla v ložnici v houpacim křesle zaházená brajglem, furt tam byla ! Už ten pocit je pro mně nutnej.
                      Na stole EUAE a WinUAE, exA1200 se slušnou výbavou, exA2000 HD 20MB a exA500 2x, aktuální jabka sem snad ani vypisovat nebudu

                      Komentovat


                        #41
                        V této souvislosti mě napadá postarší zpráva z dálných arabských zemí, kde nějaký sultán, když měl dost už keců své manželky, tak ji nechal zabít a snědl ji. Prý si nejvíc pochutnával na morku z jejich kostí....no a samozřejmě se pak oženil znovu

                        Někdy nám nezbývá než těm jinověrcům jen závidět jejich moderní a pokrové metody řešení manželských krizí....
                        Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                        Komentovat


                          #42
                          none]
                          Naposledy upravil oldrick; 07.04.2015, 19:36:28.
                          A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
                          WHDload reg.Oldrick.lha

                          Komentovat


                            #43
                            To jsou aktuální fotky? Ten joyák s modrým čudlem mám doma taky někde, pekelnej!
                            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                            Komentovat


                              #44
                              Tak to je hustý, takhle podobně to kdysi vypadalo i u mě, než to manželka přizpůsobila k obrazu svému....ženský prostě nemají vkus, já to furt říkám
                              Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                              Komentovat


                                #45
                                Musíš si domů přitlačit ženskou s vkusem .
                                Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X