Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Oldrick

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Oldrick

    ...
    Naposledy upravil oldrick; 07.04.2015, 19:00:12. Důvod: Trocha stylizace
    A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
    WHDload reg.Oldrick.lha

    #2
    Dejte si proboha s tím psaním trochu práce, tohle se skoro nedá číst.
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #3
      none
      Naposledy upravil oldrick; 07.04.2015, 19:31:00.
      A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
      WHDload reg.Oldrick.lha

      Komentovat


        #4
        ...a čeští buditelé a obroditelé se musej vobracet v hrobě

        Komentovat


          #5
          Aspoň nebudou mít proleženiny
          Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

          Komentovat


            #6
            Safra furt samej ProjektX, to tu nikdo nebyl nabuzenej s ambermoona nebo Isharů, asi jsem fakt jinej...
            Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

            Komentovat


              #7
              none
              Naposledy upravil oldrick; 07.04.2015, 19:31:35.
              A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
              WHDload reg.Oldrick.lha

              Komentovat


                #8
                Autorem citovaného textu je Marien Přejít na původní příspěvek
                Safra furt samej ProjektX, to tu nikdo nebyl nabuzenej s ambermoona nebo Isharů, asi jsem fakt jinej...
                Ambermóna žeru, jen jsem ho bohužel nikdy nedohrál. Hrál jsem ho před rokem a něco několik měsíců, dostal jsem se přes několik ostrovů a pak jsem přesedlal z 030 na 060 a dojebaly se mi nějak uložené pozice, takže mi to začalo házet chyby, neotevíraly se dveře a tak. Návrat k 030 nepomohl a já bohužel neměl zálohu...

                Jinak Ishary AGA jsem si po 12 letech dohrál vloni na podzim, je to taková krása, až jsem se spokojeností tetelil
                Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                -----------------------------------------------
                Líbí se mi Retropolis

                Komentovat


                  #9
                  Ambermoon měl hlavně nechutnej bug, kterej se musel opravovat jednorázovým patcherem save pozice. Hodně lidem to znemožnilo hru dojet, zejména v té době bez netu. A mám dokonce pocit, že to co popisuješ s těma dveřma (jmenovitě šlo o jedny konkrétná dveře) je právě ono . Druhým řešením bylo převést save do nějaké německé verze, přeuložit, zpátky do english, ale to jsem nezkoušel.
                  Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                  Komentovat


                    #10
                    Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
                    Ambermoon měl hlavně nechutnej bug, kterej se musel opravovat jednorázovým patcherem save pozice. Hodně lidem to znemožnilo hru dojet, zejména v té době bez netu. A mám dokonce pocit, že to co popisuješ s těma dveřma (jmenovitě šlo o jedny konkrétná dveře) je právě ono . Druhým řešením bylo převést save do nějaké německé verze, přeuložit, zpátky do english, ale to jsem nezkoušel.
                    Tak koukám na aminet a je jsou tam patche pro 040+, což je super. Jestli si mi podaří ty staré verze ještě rozjet, budu blehem bez sebe .

                    Jinak musím říct, že jsem hrál tu zabugovanou anglickou verzi a když se to seklo, překopíroval jsem pozice do německé, problémové místo prošel, sejvnul a nahrál zpátky do angliny. Občas dost opruz, ale já jsem ty hádanky v němčině fakt nezvládal.
                    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                    -----------------------------------------------
                    Líbí se mi Retropolis

                    Komentovat


                      #11
                      Happy Birthday

                      Koukám do systému a vidím, že Oldrick má dneska třicetiny. Přeju fšecko nejlepší
                      Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                      -----------------------------------------------
                      Líbí se mi Retropolis

                      Komentovat


                        #12
                        Já taky, vše nej
                        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                        Komentovat


                          #13
                          Tos to ja taky!
                          Amiga 1260/060/60MHz, OS3.9, 64MB RAM, 3.2GB IDE HDD, 2x SCSI Plextor CD-R, CD-RW
                          Amiga 1230/030/50Mhz, OS3.0, 8MB RAM, 1GB CF, Amiga 500, Amiga 600, Amiga 2000, C64 a zatial nic viac...

                          Komentovat


                            #14
                            Ten mladej cucák? Sakryš, šanoval jsem ho na čtrnáct a divil se, že mu dali pívo. OK, vše nej samo.
                            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                            Komentovat


                              #15
                              Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                              Já taky, vše nej
                              oficialne tedy nebylo nic?


                              ja se taky pripojuji k prani
                              Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X