Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Alien Breed 3D II

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    Tak co se pamatuju, na 040/40 mi ABD3DII připadal na to malý okno celkem hratelnej na plný detaly. Na full screen samozřejmně mission impossible
    U ADooma je v tooltypech ikony taky parametr na přiřazenou paměť. Já mam standartně tak velkou jako je WAD soubor Zrovna dneska sem si ho dal na notesu pod UAEčkem 1280x800 ve 35+ FPS
    Na stole EUAE a WinUAE, exA1200 se slušnou výbavou, exA2000 HD 20MB a exA500 2x, aktuální jabka sem snad ani vypisovat nebudu

    Komentovat


      #32
      to solaris104: Taky jsem to zkousel pod WinUAE. Kdyz je zapnuta JIT tak je to velmi plynule a tim se znacne zlepsi hratelnost, ale PRESTANOU FUNGOVAT spravne granaty-schvalne si to zkuste na realny amize a pak pod uae-proste vystreli se,vyleti a po chvili se zastavi(tedy zasekne) a pak vybuchne.Na amize lezi porad dal a exploduje presne podle nacasovani. Bez JIT je to jiz v poradku,ale tim padem jiz pomale.
      Jinak je to velmi tezka hra,musi se trenovat,levely prehravat,setrit strelivo a energii (pocitadlo je jen do 999 ale pocita to i vic,takze zadny strach).Musi se taktizovat,na kazdou priseru se hodi jina strela atd. Ale atmosfera je dokonala-skoda jen ty pomalosti. A skutecne se to da po nekolika mesicich dohrat
      A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

      Komentovat


        #33
        Nema nekdo zdrojove kody k baliku AB3DII_RTG.lha nebo kontakt na autora?
        I love Amiga

        Komentovat


          #34
          Tady jsem narazil na vzpomínkový článek ohledně AB3D1+2 - docela úsměvné .
          Pokémon Unite je svižná a přístupná free 2 play MOBA (multiplayer online battle arena), která je prozatím dostupná pouze na konzolích Switch. A právě na této
          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

          Komentovat


            #35
            By mě zajímalo na čem autor dvojku hrál
            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

            Komentovat


              #36
              No to taky nechápu, na 060 slideshow... Tak to asi jel v UAE, tam se mi to podařilo rozhejbat tak, že to šlo i hrát.
              www.oldcomp.cz
              party.oldcomp.cz

              Komentovat


                #37
                Neviem, ale ja som to par dni hral na 1230/16 a dalo sa to. Sekalo to jak prasa, ale slidehow to urcite nebola...
                ???

                Komentovat


                  #38
                  No možná se dalo, nicméně požitek ze hry pak moc dobrý není. A navíc sis asi moc nevychutnal grafiku, kterou autor článku popisuje.
                  www.oldcomp.cz
                  party.oldcomp.cz

                  Komentovat


                    #39
                    Právě. Na 030 to s minimálními detaily a zmenšeným oknem šlo relativně hrát, ale DaMi mi to tenkrát ukazoval, že na 060 (snad ani s maximálními detaily) to jelo 9-12 fps, což je na doomovku prostě žalostné.
                    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                    Komentovat


                      #40
                      Zdrojaky AB3DII snad nekde jsou. Myslim ze jsou dokonce free.
                      Editor je opravdu zprasen v Amosu a existuje jeste jeden "lepsi" kterej je v Amospro a je na Aminetu a je skoro na nic.
                      Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                      Komentovat


                        #41
                        Sezen ty zdrojaky a treba zaridim PC remake
                        I love Amiga

                        Komentovat


                          #42
                          Zdrojáky jsou na aminetu.
                          Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                          -----------------------------------------------
                          Líbí se mi Retropolis

                          Komentovat


                            #43
                            Ono je to fakt zbastlene v assembleru, myslel jsem, ze je to v necem jinem . Tak to muze nejaky zkuseny Amigista optimalizovat, spise uplne prepsat, aby to bylo hratelne na 060.
                            I love Amiga

                            Komentovat


                              #44
                              A ze to jeste nikdo neudelal, je to tam uz dlouho. Vono a asi nebude jen tak ze jo ...
                              Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                              Komentovat


                                #45
                                Včera jsem tuhle skvostnou hru znovu rozehrál a znovu mně úplně pohltila svou jedinečnou atmosférou. Asi po 2h hraní jsem skončil v 5tém levelu a to jsem každý předchozí level 1-3x vylepšoval. Většinou jsem hrál ve velkém okně 1x1, akorát pekelníka ze 3L a závěrečného bose ze 4L jsem potřeboval sejmont hřebíkometem, tak jsem to přepnul na malé okno a rozlišení 2x2. Fakt je, že hru mám hodně natrénovanou a ovládám jí téměř instinktivně. Na A4000, MK-III 060/60 je hra ve velkém okně 1x1 hratelná, v malém okně 1x1 plynulá a v rozlišení 2x2 úžasně rychlá, a již fungují rychlopalné zbraně, tak jak mají. Hra patří jednoznačně do mojí top-ten a hodlám jí znovu vyhrát .
                                reKTor
                                Amiga 3000, Mirage Tower, Cyberstorm PPC604/233, 060/60, 146MB RAM, CybervissionPPC, MediatorPCI 3000D, 80GB UWSCSI HDD, Ariadne, Catweasel MKII, Oktagon2008+ SD R/W, PCI cards...

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X