Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Alien Breed 3D II

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #46
    Skoda, ze nema podporu 3D akceleracie.
    ???

    Komentovat


      #47
      Skoda, ze nekdo neoptimalizoval zdrojaky jako ADoom. Tato hra by si to zaslouzila a kazde zrychleni prospeje hratelnosti. Me se ta hra zdala pomala i na 68060/75MHz.
      I love Amiga

      Komentovat


        #48
        O: Alien Breed 3D II

        Veru je to skoda. V dobe ked vysla som ju hral na 68030/50Mhz a bolo to dost trhane, ale aj tak ma to bavilo.

        Potom neskor ked som zohnal Adoom a wady z PC som bol prekvapeny ako to makalo.

        KEd som kupil PPC kartu a spustil Quake, padla mi sanka ,PC-ckar nechcel verit ako to bezi na amige. Quake povazujem doposial za najlepsiu 3D hru aku som na amige hral.
        --------------------------------------------------
        A1200 + Blizzard 1230/50Mhz + 32MB RAM, AMD RYZEN 9 5900x 32GB DDR4 RAM AMD R9 380 4GB, MAC OS X BigSur,

        Komentovat


          #49
          O: Alien Breed 3D II

          Zkus tuto verzi, mozna to bude rychlejsi nez s puvodnim urychlovacim patchem. Ja jsem si na to jeste nenasel cas.
          I love Amiga

          Komentovat


            #50
            O: Alien Breed 3D II

            diky skusim, len si musim opravit CF kartu co mam ako HDD, skusam nastavit PFS3 a stale sa mi nedari, vzdy ked nieco kopirujem take co uz na disku je, to zhavaruje, ze to nemoze prepisat ...


            ozaj a kolko FPS najviac sa da na AB3DII dosiahnut na WinUAE na rychlom PC CPU?
            Mam AMD Phenom II 965 Black Edition 3.8Ghz, staci to na slusnu hratelnost?
            Naposledy upravil TherioN; 07.04.2011, 11:36:26.
            --------------------------------------------------
            A1200 + Blizzard 1230/50Mhz + 32MB RAM, AMD RYZEN 9 5900x 32GB DDR4 RAM AMD R9 380 4GB, MAC OS X BigSur,

            Komentovat


              #51
              O: Alien Breed 3D II

              Autorem citovaného textu je TherioN Přejít na původní příspěvek
              ozaj a kolko FPS najviac sa da na AB3DII dosiahnut na WinUAE na rychlom PC CPU?
              Mam AMD Phenom II 965 Black Edition 3.8Ghz, staci to na slusnu hratelnost?
              Já myslím že určitě na fullscreen bez jakéhokoli zaškobrtnutí.
              Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
              -----------------------------------------------
              Líbí se mi Retropolis

              Komentovat


                #52
                O: Alien Breed 3D II

                Jj, zdojáky byly ofiko uvolněny, předpokládal se nativní port pro MorphOS a snad i pro PC. Nejsem si ale vědom, že by se do toho někdo pustil.
                www.oldcomp.cz
                party.oldcomp.cz

                Komentovat


                  #53
                  O: Alien Breed 3D II

                  Repast:

                  Informace napůl zajímavá pro Amigisty, ale i pro Segisty. Alien Breed snad nemusím představovat nikomu (Tower Assault pyčo!). Na Amize se tato série dočkala dvou 3D inkarnací - Alien Breed 3D a Alien Breed 3D 2 Killing Grounds. Kdysi dávno jsem četl noticku, že se právě AB3D2 chystalo i pro Dreamcast. Logiku by to mělo - hra sama o sobě je to luxusní (což se znalcům FPS na PC blbě vysvětluje, ale je to tak), krásně oldschoolová, ale s neopakovatelnou atmosférou (nebál bych se to přirovnat mixu Dooma a Aliens vs Predator... no, není to přesné), ale na Amize jela komicky pomalu - a to i v případě majitelů nejsilnějších Amig na trhu. Teprve fandovské patche hru urychlily, no každopádně pak Amiga šla do kopru a konec zvonec.

                  Verze pro Dreamcast tak vyvolávala naději, že by hra mohla konečně jet plynule.

                  Jenže ono je to jinak.

                  Hra s názvem Alien Breed Conflict (ABC), respektive Alien Breed Action (ABA) (jde tedy o dvě různé, plánované hry) měla být pokračováním AB3D2, nikoliv portem. Všeobecně se hovoří o FPS hře, na které Team 17 pracoval v letech 1999 a 2000, než byl projekt zrušen pro přílišnou náročnost na svou dobu (chystala se i verze pro PC). Z dostupných informacích by měla existovat betaverze.

                  Následně jsem ale narazil na tuto citaci z preview magazínu CVG. A to mi vykloubilo čelist.

                  ABC is a darkly futuristic, real-time 3-D strategy game. The player takes control of a small band of special operations soldiers as they fight for the freedom of their people. These guerrillas carry out dangerous missions behind enemy lines using guile, cunning, stealth and strategic abilities. Missions, including assassinations, strategic destruction, information retrieval and prisoner rescue, will be attempted by the player as he develops his skills of tactical combat.

                  You’ll get to develop your own characters with the skills you desire, deploy your units with predefined orders, command multiple groups, define your own tactics and select your weapons of choice.

                  The singleplayer missions in the game are said to be vast. Team17 will also focus strongly on multiplay and will run dedicated servers to save player stats and rankings.


                  Čili - Team 17 plánovali spíše hru typu Hired Guns v prostředí Alien Breed s taktickým elementem a online multiplayerem. To mi poser záda - TO CHCI! Obrovská škoda...

                  Alien Breed: Conflict [PC/Dreamcast - Cancelled] | Unseen 64: Beta, Unreleased & Unseen Videogames!
                  Preserving Details, Screenshots, Videos & more Lost Media for Alien Breed: Conflict [PC / Dreamcast - Cancelled] Help us to remember cancelled video games!
                  Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                  Komentovat


                    #54
                    O: Alien Breed 3D II

                    No já se s dovovolením také vmísím do diskuse FPS nemám rád, až na výjimku, kterou je Half-Life, Testament, Medal of Honor a... AlienBreed3D a AlienBreed3D2 !!! První díl jjsem se sebezapřením dohrál do 7.levelu, paxem v zájmu svých očí musel vzdát... viz moje recenze v AmigaContinued... ovšem dvojka to je jiné kafe, grafika už normální (na amigácké poměry samozřejmě smile, ovšem i na 060/50 slideshow... nicméně tu máme rtg patch, s kterým je hra naprosto bez problémů a samozřejmě nehorázně plynule hratelná !!! Kdysi jsem ji rozeslal přes MorphZone.org tuším 15 lidem z celýho světa - i s přibaleným Smeg virem smile každopádně hratelnost je opravdu paráda, atmosféra, pche doom je proti tomu fakt hnus a je moooc smutné, že taková bezduchá slátanina vpodstatě zabila Amigu... tedy, MorphOSáci už jste to jistě hráli, možná že by to běželo i na OS4... kdoví ?

                    Komentovat


                      #55
                      O: Alien Breed 3D II

                      Jo, s FPU a RTG patchem si člověk může dovolit hrát na 060 i fullscreen 1x1. Poctivě ozkoušeno

                      Komentovat


                        #56
                        O: Alien Breed 3D II

                        Mě ten RTG port nikdy nefungoval. Na oko to sice běželo úžasně rychle, ale většinou stačilo setkání s červeným psiskem, které mě jedním kousnutím vysálo všechnu energii a hra spadla. Taky mám zato, že v této verzi chyběly světelný efekty (už si to moc nepamatuju, strašně dlouho jsem ten port neviděl)...
                        ------
                        Mimochodem, pochlubte se, jak daleko jste se ve hře poctivě dostali? (dotaz je pro AGA verzi). Zda platí ono legendární tvrzení v Amiga Review, že v prvním levelu končí ti, co podobné hry nehrají a ve druhém pak všichni ostatní...
                        reKTor
                        Amiga 3000, Mirage Tower, Cyberstorm PPC604/233, 060/60, 146MB RAM, CybervissionPPC, MediatorPCI 3000D, 80GB UWSCSI HDD, Ariadne, Catweasel MKII, Oktagon2008+ SD R/W, PCI cards...

                        Komentovat


                          #57
                          O: Alien Breed 3D II

                          S RTG patchem jsem to hrál úplně od začátku jak jsem se ke hře dostal. Hrával jsem to na 030/50 a malém okně. Na této kartě jsem se poctivě nedostal dál než do "B".

                          Na 040/40jsem se poté dostal až do "F".
                          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                          Komentovat


                            #58
                            O: Alien Breed 3D II

                            No ja jsem skoncil ve 4. levelu. Srala me pomalost hry. Musim to zkusit znovu.
                            I love Amiga

                            Komentovat


                              #59
                              O: Alien Breed 3D II

                              Zvyklý z Quake sralo mě hlavně ovládání. Kdyby to někdo udělal klasicky, tedy pohled přes myš a klávesami pohyb... pak bych dotyčnému zulíbal ruce.
                              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                              Komentovat


                                #60
                                O: Alien Breed 3D II

                                No já jsem to napsal špatně, omlouvám se.. S RTG patchem jsem to hrál bez problémů pod MorphOS 1.4,5 na Pegasos2 G3/600 a tudíž samozřejmě plynulost byla maximální, musím přiznat že po zahrání na Pegině bych do toho už na své staré dobré 68060 nešel !!! Ale vytuhl jsem taky tuším hned ve druhém levelu, musím souhlasit s Jackem že nemožnost ovládání klasicky myší je hodně limitující... ale jinak opakuju znova, suprováááá gameska !!!

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X