Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Baterie hodin RTC

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Baterie hodin RTC

    Četl jsem tu článek o výměně baterie zálohovaných hodin RTC, jenže já mám A500 (a A600), kterých se tento článek netýká...
    Má vůbec A500 (a A600) takovou baterii? Případně, jak ji vyměmním?
    Amiga 500 (Chip:1MB,Fast:2MB,HD:512MB), Amiga 600 (Chip:1MB,HD:120MB), WinUAE

    #2
    A500 a A600 ma baterii na pridavne pametove karte. IMHO je baterka pro hodiny naprd, pokud tam nemas hardisk. Staci ji jen vyhodit, aby nevytekla.
    I love Amiga

    Komentovat


      #3
      bacha na 500+, ma baterku na desce, av tom clanku je jedna fotka jak to vypada kdyz se vcas nevyhodi.

      a kterych amig se to tyka je tez napsano v clanku, asi zbytecne
      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

      Komentovat


        #4
        Harddisky mam u obou Amig: u A500 v AlfaPoweru a u A600 2,5" uvnitř. Takže by se baterka u hodin hodila... A600 si nastavený čas nepamatuje vůbec, ale A500 ho chvíli udrží.. chvíli = asi do druhého dne, pokud ji pustím .
        Včera jsem měl A600 rozebranou, ale nic jsem tam nevykoukal, páč jsem v elektornice absolutní divílek.
        Amiga 500 (Chip:1MB,Fast:2MB,HD:512MB), Amiga 600 (Chip:1MB,HD:120MB), WinUAE

        Komentovat


          #5
          No to je jasny, kdyz v A600 zadna baterka nejni, zes tam nic nevykoukal. A baterky bys snad poznal, ne?
          A1200 1GB CF + Apollo 1230 Mk2, WHDLoad registered

          Komentovat


            #6
            Autorem citovaného textu je glover Přejít na původní příspěvek
            Harddisky mam u obou Amig: u A500 v AlfaPoweru a u A600 2,5" uvnitř. Takže by se baterka u hodin hodila... A600 si nastavený čas nepamatuje vůbec, ale A500 ho chvíli udrží.. chvíli = asi do druhého dne, pokud ji pustím .
            Včera jsem měl A600 rozebranou, ale nic jsem tam nevykoukal, páč jsem v elektornice absolutní divílek.
            Uz jsem psal, ze u A600 je na pridavne pametove karte 1MB, pokud nemas pridavnou pamet, nemas ani hodiny s baterkou
            I love Amiga

            Komentovat


              #7
              Autorem citovaného textu je solaris104 Přejít na původní příspěvek
              nemas ani hodiny s baterkou
              A co teprv hodiny s vodotryskem )
              A1200 1GB CF + Apollo 1230 Mk2, WHDLoad registered

              Komentovat


                #8
                Autorem citovaného textu je choudy Přejít na původní příspěvek
                ..A baterky bys snad poznal, ne?
                Myslíš Tak díky za důvěru
                Ale u A600 mi to tak neva (přídavnou pamět ani shánět nebudu), zato u A500, na který dělám častěji.. Dneska do ní mrknu, snad budu mít větší štěstí..
                Amiga 500 (Chip:1MB,Fast:2MB,HD:512MB), Amiga 600 (Chip:1MB,HD:120MB), WinUAE

                Komentovat


                  #9
                  Mrkni jenom do trapdooru na spodku amigy. Vyndej tu fastku a vymen baterku.
                  A1200 1GB CF + Apollo 1230 Mk2, WHDLoad registered

                  Komentovat


                    #10
                    ma tam mego chip, nema nahodou 500+

                    s vama je sranda
                    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                    Komentovat


                      #11
                      Podle bastlu i dokumentce by to měla být A500 S 1MB chip jsem to už tak koupil.. co s tím dělal předchozí majitel netuším. Podle čeho se 100% pozná A500+?
                      Amiga 500 (Chip:1MB,Fast:2MB,HD:512MB), Amiga 600 (Chip:1MB,HD:120MB), WinUAE

                      Komentovat


                        #12
                        Doska ktora ma rev 8.x je A500+ i ked doska je navrhnuta aby sa dala
                        naswicovat ako A500. A500+ ma Agnus 8375 a baterku na doske )

                        Amiga500 Rev 6 moze byt doosadena 1 MB Chip, (nemozno potom pouzit slow fast)
                        Amiga500 Rev 8.x ma standartne 0,5 Chip a da sa doosadit Chip a Clock
                        Amiga500+ ma okrem novej Agnus aj ECS Denisu
                        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                        Furiatune homepage

                        Komentovat


                          #13
                          Boboo Díky Určitě se podívám, co to vlastně mám
                          Amiga 500 (Chip:1MB,Fast:2MB,HD:512MB), Amiga 600 (Chip:1MB,HD:120MB), WinUAE

                          Komentovat


                            #14
                            No taky se podívej, co to vlastně máš v podpisu. Chtěl bych vidět A600 s 640kB chip...
                            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                            Komentovat


                              #15
                              Ha

                              Tý vole !!! Kde se to tam vzalo? To je tak když dělám deset věcí naráz...
                              DÍKY, už to opravuju . Když já po sobě moc nečtu...
                              Amiga 500 (Chip:1MB,Fast:2MB,HD:512MB), Amiga 600 (Chip:1MB,HD:120MB), WinUAE

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X