Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Classic Workbench a připojení na internet

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Classic Workbench a připojení na internet

    Tak jsem tady zase se svými malichernými dotazy. Mám nejnovější WinUAE a stáhl jsem si z abime balíček Classic Workbench, konkrétně ten P96, abych to ozkoušel, jak to funguje. U verzí Lite a Full jsem byl velmi spokojen, P96 mne svou přívětivostí také velmi překvapila. Nedalo mi to a ozkoušel jsem AWeb a ono ouha - připojení se nezdařilo.
    Abych vysvětlil - sedím v práci za proxy, kterou sice do nastavení vyplním (a pak mi to funguje na vnitřní stránky, jako je třeba intranet), ale abych se dostal ven, musel bych mít správnou IP adresu, popřípadě by mi stačilo vědět, jakou mám MAC adresu. Zbytek si už zařídím. Kde dokážu tyto věci odhalit? Díky.
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    #2
    Pokud máš Win XP tak MAC adresa:

    IP adresu zjistíš, když v příkazovém řádku (WIN+R... cmd) zadáš příkaz "IPConfig /all"
    Naposledy upravil Prober; 18.07.2007, 00:18:13.
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #3
      Oukej, špatně jsem to napsal - svoji IP adresu a MACovku znám, ale jak to zjistím v tom emulátoru - tedy přímo na Amize - proxy mne nepustí dál, což je způsobeno nepovolenou IP - rozumíme si již? Ale díky za snahu .
      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

      Komentovat


        #4
        co je pod classicem, tam je amitcp?
        Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

        Komentovat


          #5
          Tohle ti bohužel neřeknu, jak to zjistím?

          Jinak doma mi připojení funguje dobře - čekal bych, že emulátor převezme nastavení síťovky z PC. V samotném nastavení WinUAE jsem nic nenašel, takže to musí být přímo ve Workbench někde.
          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

          Komentovat


            #6
            samozrejme emulace prevezme nastaveni, ale pod amigou potrebujes nejaky tcp stack, takze sems e ptal jaky tam mas, miami, genesis, amitcp. atam je potreba to nastaviti
            Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

            Komentovat


              #7
              Mohl bys mne prosím navigovat, kam zhruba sáhnout. V tomto směru to v těch WB nemohu najít, nikdy jsem nad tím nedumal. Kam mám vlézt, na co kliknout?
              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

              Komentovat


                #8
                nez ti to vysvetlim, toz se tedy podivam sam

                sys:internet/genesis proste mily Watsone, genesis prefs klikni, interfaces klikni, nastav ip a masku atd atd, proste tcp
                Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                Komentovat


                  #9
                  Díky, otestuju. Tomuhle řikám profík!
                  Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                  Komentovat

                  Zpracovávám...
                  X