Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Prosím o radu

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Prosím o radu

    Prosim o pomoc ohledne nazvu jedne hry.
    Prosim nekamenovat za muj zmateny popis.

    Jedna se hru z A500. Pohled byl ze zhora. Jednalo se skupinku clobrdicku (komando-?), ktere bylo potreba presunout na druhy konec pres nejake prekazky. Bylo to tak trochu nejake bludiste. Jak si trochu pamatuji, ze slo to vyresit v nejakem case. A kyzdy clen neco umel. Jako otevirat dvere, pak nejaky vojak/bojovnik atd. Cele se to rolovalo nahoru a dolu, tedy cela mapa levelu byla postavena na nekolik obrazovek vertikalne. Matne si pamatuji, ze nazev byl asi podobny nejake programu.

    Vic si uz asi nevzpomenu. Dekuji
    PC/winXP + Winuae, Didaktik Gama + D40, ZXS Spectrum 48

    #2
    Chaos Engine? teda nejsem si jist...
    A1200 1GB CF + Apollo 1230 Mk2, WHDLoad registered

    Komentovat


      #3
      Hm, tak to skutečně podle takhle všeobecného popisu nevím. Kdyby to bylo zboku, řekl bych třeba Lost Vikings, ale shora.... parta se členy se speciálními schopnostmi, dveře.... hmmm...
      "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

      Komentovat


        #4
        Davesade by se moh ukazat...
        Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

        Komentovat


          #5
          Jo pardon. Chaos je prece multiscrollovej. Zni to spis jako Vikings.. Nejakej blizsi popis prostredi by nebyl? (stredovek, budoucnost, uhelny doly, les)
          Naposledy upravil choudy; 16.01.2007, 11:40:45.
          A1200 1GB CF + Apollo 1230 Mk2, WHDLoad registered

          Komentovat


            #6
            Nemohli by to být čistě náhodou:
            Special Forces nebo Sabre Team? Popřípadě zkus prolistovat Hall of Light s filtrem na žánr Wargame, tam by se mohlo něco urodit.

            Komentovat


              #7
              Autorem citovaného textu je rastan Přejít na původní příspěvek
              Nemohli by to být čistě náhodou:
              Special Forces nebo Sabre Team? Popřípadě zkus prolistovat Hall of Light s filtrem na žánr Wargame, tam by se mohlo něco urodit.
              Special forces mě napadly taky, ale to nescrolluje jenom vertikálně, krom toho se tam žádný dveře neotvíraj - maximálně C4kou
              "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

              Komentovat


                #8
                Kua, máš recht... takže dámy a pánové opět jsem

                Komentovat


                  #9
                  Řekl bych Timekeepers.
                  Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                  Komentovat


                    #10
                    Vypada to tak.
                    A1200 1GB CF + Apollo 1230 Mk2, WHDLoad registered

                    Komentovat


                      #11
                      Dekuji vsem, ale hlavne davesademu.
                      Je to Timekeepers.

                      Po precteni nazvu jsem si nebyl jist a tak jsem pozadal stricka googla a ten mi to potvrdil:

                      http://www.vulcan.co.uk/timekeepers/index.htm .

                      Pred asi tremi lety jsem mel pucenou A500a mezi hromadou disket byla i tato hra. Jenze jsem si uz dnes nepamatoval nazev. Nevim jak jini hodnoti, ale mne libi.
                      Naposledy upravil Hart; 16.01.2007, 17:47:25.
                      PC/winXP + Winuae, Didaktik Gama + D40, ZXS Spectrum 48

                      Komentovat


                        #12
                        no nerikal sem to?
                        Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                        Komentovat


                          #13
                          Tak gruppensex kvůli tomu dělat nebudeme, tím méně zakládat klub na hádání her, ale rád pomohu .
                          Timekeepers se mi líbili nápadem, méně již zpracováním. Krom Valhally a Hilsea Lido (výtečná hra!) se mi Vulcánský styl 2D grafiky moc nelíbí a štvalo mně, že to cpali všude.
                          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                          Komentovat


                            #14
                            Klub na hadani her? Ja bycdh to videl jinak, kdo bude potrebovat zjistit nazev tak se proste priste rovnou zepta Daveho ze, vime svoje...
                            Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                            Komentovat


                              #15
                              Ech, tolik komplimentů po ránu (safra to jsi taky v práci?)

                              Jinak docela čumim - věděl jsem, že Vulcan přesedlali na PC, ale že převedli některé svoje hry pro Windows je pro mne novinka. Sice máme pohodovej emulátor pro zájemce her na PC, ale možná by to někdo ocenil, pošlu to dál .
                              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X