Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Lamborghini American Challenge

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Lamborghini American Challenge

    Tak se pochlubte jaká auta vás chytly na Amče:Tak sem včera mněl náštěvu a ukazoval sem hry a měl sem 2diskety na kterých bylo napsáno SuperCarsIII....Sem to vrazil do boku a vono Lamborghini-americanchallenge od TITUS z r.1994No tak sem to začal hrát a velice mne to chytlo ) hlavně ta hudba je skvělá Je to pěkně udělaný,nákup vylepšení,opravy no a hlavně mapa se závody a to uplácení za kolik to vyhraju Jo jinak eště hra ve dvou na jedné obrazovce Sme to hráli s kámošem a ženský jen kroutili hlavou Ráno když sem stával tak mi mladá říká že jí zněla v hlavě nějaká šílená melodie
    A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
    WHDload reg.Oldrick.lha

    #2
    Auta

    No tak mna v prvom rade Lotus I a potom Lotus II. A na intraku to bol nezabudnutelny Jaguar XJ 220 ! Nikdy nezabudnem ako sme pri zavodeni boli druhy a isli sme tankovat. A pocitacom riadeny zavodnici okolo len presvistali (presne ako v Lotuse I). Nadavky sa len tak sypali ale najvacsia sranda bola, ked za pol kola stali na trati bez benzinu. Pre mna nezabudnutelna hra !!!!!
    A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

    Komentovat


      #3
      Lamborghini US = Crazy cars 3 EUR, otec to taky hraje jako silenec
      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

      Komentovat


        #4
        Skidmarks!!!!! Kam se na to hrabou ty densni hry jako NFS atp....
        WinUae

        Komentovat


          #5
          Absolutně nejlepší je Lotus 3, zejména díky editoru, multi, kabel multi a skvělé atmosféře. Crazy Cars jsou skvělé, ale kupodivu dodnes hraju jenom Lotus. Skidmarks jsou skvělé, hodně u Micro Machines jsem vytuhnul. Z trojrozměrných her dodnes pařím Stunts, nehynoucí klasika z podobnývh důvodů, jako Lotus 3. Vyjma Gran Turisma na PSX/PS2 nehraju jiné závodní hry vůbec.
          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

          Komentovat


            #6
            Jaguar XJ 220, a to na dvouhru (i když ve dvou to bylo hrozně lehký - společný peníze). Super tam byla možnost ovládání auta myší. No a pak mě ještě taky hodně chytil Stunt Car Racer, toho jsem hrál už na 64ce, kde byl taky výbornej. Lotus 2 je samozřejmě klasika, stejně jako jednička, ale nebrali mě tolik. Trojka kupodivu už vůbec ne. A ani třeba F1 Grand Prix - u tý jsem vždycky jenom blbnul (šup do protisměru a plná rychlost ).

            Pamatuju si, jak kdysi vychvalovali Test Drive. Tak ten se mi nelíbil ani jeden díl.
            "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

            Komentovat


              #7
              jo jo, skidmarks II ve vice lidech je masakr a ty karavany...hmmmm
              A1200 1GB CF + Apollo 1230 Mk2, WHDLoad registered

              Komentovat


                #8
                Předseda se mi líbí výběrem, i když mám jinej názor . Jedičku Lotuse jsem proháněl na Spectru, dlouho jsem pak hrál dvojku, protože jsem měl Lotus Trilogy, které ovšem bez turbokarty / paměti šly spustit jen první dva díly, tak jsem trojku záviděl PC dlouho... kde byla mimochodem na PC Speakeru lepší hudba, než přes AdLib .
                Každopádně Stunt Car Racer byl také skvělej, taky na C64, Amiga verze se nelišila tuším vůbec, tak mne nezaujala.
                Ale Test Drive byla jedna z mých prvních her na PC/XT a dlouho jsem na ni vzpomínal. Že šlo o třetí díl a že se tam hejbaly stěrače jsem zjistil až později, ale už to není ono - na černobílém monitoru ty vektory byly paráda. Akorát jsem tou dobou měl k dispozici i Macintosh a nechápu, co na tom PC viděli. DOS, všechno hnusný a pomalý. Jsem proháněl předělávku Prince 1 v grafice dvojky (PC verze PoP1 žalostně směšná), létal v simulátoru Hellcats (na PC tou dobou nic nebylo, až později se ke mně dostal Retaliator a další DiD hry), Iraq Attack a tak dále. To byla moje zlatá éra přechodu z osmibitů na Amigy a PC, to jsem pařil jak drak. Chjo, sorry za odbočení z tématu .
                Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                Komentovat


                  #9
                  cars

                  Jojo StuntCarRacer jsem hraval casto a bavilo me to. A Skidmarks (a dalsi skidmarks) jsem hral taky casto. Pamatuju kdyz jsem mel jenom demoverzi skidmarks tak jsem to hral nekolik hodin v kuse a naucil jsem se porazet soupere
                  i na zpatecku
                  Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                  Komentovat


                    #10
                    O: Lamborghini American Challenge

                    Autorem citovaného textu je Chain Přejít na původní příspěvek
                    Lamborghini US = Crazy cars 3 EUR
                    Lamborghini = Crazy cars 3 + 2 player mode (split screen)

                    Každému nedůvěřivci, který rád vysedává u LOTUSU III, hraje ho pořád dokola a babrá se s vytvářením nových tratí, doporučuji čapnout joystick, sehnat si CRAZY CARS III a alespoň si je zkusit zahrát. Teprve potom totiž zjistíte, o co vás LOTUS připravil (Andrew, Excalibur 16)

                    Jinak za mě CCIII, Skidmarks a All terrain racing
                    Naposledy upravil kunilingus; 27.01.2018, 10:05:00.
                    Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                    Komentovat


                      #11
                      O: Lamborghini American Challenge

                      Lotus II ma v roku 1991 dostal do kolien, ked som prvy krat videl amigu 500 na internate na STU intrakoch mladost v BA, neskutocne premakana muzika a grafika na tie casy


                      ALe potom neskor na A1200 jednoznacne RoadKill!!!!!!
                      --------------------------------------------------
                      A1200 + Blizzard 1230/50Mhz + 32MB RAM, AMD RYZEN 9 5900x 32GB DDR4 RAM AMD R9 380 4GB, MAC OS X BigSur,

                      Komentovat


                        #12
                        O: Lamborghini American Challenge

                        Roadkill je technicky super, bohužel pro mě je tam strašně malej výhled
                        Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                        Komentovat


                          #13
                          O: Lamborghini American Challenge

                          CC III, Lotus 2 a 3, Jaguar XJ 220 jsou nej 3rd person auta Kazde ma sve pro i proti. ale kdybych si mel vybrat tak Lotus 3 kvuli nadherne hratelnosti, plynule a rychle grafice a hudbě, ktera je super i dnes

                          Komentovat


                            #14
                            O: Lamborghini American Challenge

                            Budu ted za blba, ale na CC3 mi dycky vadil fakt, ze jsem se NIKAM neprozavodil. Dycky skoncim v prvnim, maximalne druhem kole. Pak mne to prestane bavit a pustim si radeji Lotus 3.
                            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                            Komentovat


                              #15
                              O: Lamborghini American Challenge

                              Já hraju nejvíce Formula one grand prix. Líbí se mi vektorová grafika.
                              A500,2xA500+(020),A600,CDTV,CD32,4xA1200(030),A400 0(040),komplet ATARI 8/16/32/64-bit,Didaktik192,Maťo,SharpMZ800,4xC64,C128

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X