Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Rozchození Composite Out na A1200

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Rozchození Composite Out na A1200

    Ahoj,
    Mám problém (od roku 1994) s jednou A1200, je tam nefunkční composite video a TV out. Jedna z výhod A1200 byla, že se to dalo naložit do batohu, na kole se urazilo 15 km a u kamoša se to připojilo na TV. Tady to z pochopitelných důvodů nejde.
    Po rozebrání se ukázalo, že již někdo tento problém řešil a vyměnil TV modulátor. Myslím si, že ten je funkční, ale protože z compositu dostává jen šedý obraz, nemá tím pádem co modulovat. RGB výstup je OK, proto se tento problém řešil použitím RGB monitoru celých 12 let. Pokoušel jsem se to rozchodit přepojením na mainboardu, takže nakonec jsem z toho compositu obraz dostal, ale zase se posunuly barvy na RGB výstupu, takže jsem to vrátil zpátky. Myslám, že to bude nějaká blbost, ale nevím co a kde hledat. Chtělo by to mít už konečně jednu 100% funkční Amigu, ta první měla spálený printer port...
    Díky za radu

    #2
    hmm ja mam podobny problem a ten musi byt primo nekde v dekoderu, protoze mi vubec nejede RF out ani composite. S monitorem facha bez problemu.
    Ale tenhle problem by mi zase zily netrhal. Kdo vlastne ma dneska doma televizi pez SCARTu? Nebo zkus sehnat modulator externi - treba A520.
    A1200 1GB CF + Apollo 1230 Mk2, WHDLoad registered

    Komentovat


      #3
      bez osciloskopu tezka prace neco takovyho spravovat
      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

      Komentovat

      Zpracovávám...
      X