Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Joska

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Joska

    Nevím jestli mezi vás vůbec můžu patřit, jsem totiž PC-čkář.

    Začínal jsem na Didaktiku Gama a pak se mi zalíbil Sharp MZ 800 tak jsem si ho koupil. Chvíli na to jsem u kámoše viděl Amigu 500 a já ji hrozně chtěl. Sehnat ji v tý době to nebyla žádná sranda. Amigu jsem koupil až těsně před vojnou tak jsem si zahrál pár her a víc jsem toho nestih. Pak dlouhá léta ležela v krabici s ostatními krámy a prvně jsem si na ni vzpomněl asi před dvěma roky když jsem se stěhoval.

    Zjistil jsem že disketovka toho měla plný zuby tak jsem upravil jednu z PC a zase si zahrál pár her a opět sbalil do tý krabice. Teď jsem ji vytáh nedávno aby děti věděli že není jen PC a chtěl jsem jim ukázat nějaký pěkný hry.

    Ouha... HDD ohlásil Bad disk a zřejmně odešla klávesnice. Takže žádnej velkej pařan jsem nikdy nebyl a zřejmně už se mně nikdy nebude ale stejně rád vzpomínám na dobu kdy na škole byly ustřední topení s názvem IQ 151 a já na Sharpu a kámoš na Amize hráli hry který vypadali naprosto neskutečně dokonale.

    Tak doufám že se nade mnou slitujete a nevyhodíte mně z vašeho webu.
    Naposledy upravil Prober; 27.01.2007, 06:05:47. Důvod: Trochu stylizace ;)
    A500 s 512Kb RAM Extented,A500 +,A600 +1M Ram Extented, A600 ,A1200-Infinitiv Rom 3.1 ,A1200 Desktop Blizzard 1230 16M Ram ,A2000 ,CDTV,CD32,

    #2
    Tak vítej mezi námi Vyhazovat tě tady nikdo nebude a nemusíš se bát na něco zeptat, od toho tady jsme.
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #3
      IQ151 podporuje mozoly na prstech to byl sileny stroj
      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

      Komentovat


        #4
        To teda byl a ten se kdysi ve strojáku naučil mluvit a česky.
        A500 s 512Kb RAM Extented,A500 +,A600 +1M Ram Extented, A600 ,A1200-Infinitiv Rom 3.1 ,A1200 Desktop Blizzard 1230 16M Ram ,A2000 ,CDTV,CD32,

        Komentovat


          #5
          Tak jsem tam přihrál taky svoji fotku ať víte o jakýho jde exota .Čau
          A500 s 512Kb RAM Extented,A500 +,A600 +1M Ram Extented, A600 ,A1200-Infinitiv Rom 3.1 ,A1200 Desktop Blizzard 1230 16M Ram ,A2000 ,CDTV,CD32,

          Komentovat


            #6
            Vsechno nejlepsi!

            Komentovat


              #7
              Taky přeji všechno nej,!

              BTW Vim že od tvého zaregistrování a napsání představení už nějaká doba uběhla, ale mužu se zeptat kde a kdy si teda přišel k Amiga 500, Amiga 500+, Amiga 600, Amiga 1200, Amiga CDTV, CD-32, když v představení o nich nezmiňuješ a navíc pišeš že jsi PCčkář...
              Dobrej PCčkář když máš 7 nebo kolik amig
              Amiga 1200 ROM 3.1 (Magic Pack), Blizzard 1230/50 IV, 64MB RAM, IDE CF Sandisk 4GB, CD-ROM 52x, monitor M1438S
              (
              WinUAE na Core2Duo E6650@3,2Ghz, 4GB RAM, GeForce GTX 5600 Ti)

              Komentovat


                #8
                Hele tak teda kolik že ti je? Eee?

                A co ta slivka?
                Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                Komentovat


                  #9
                  koukam to byl dobrej kseft dybych ti dal za tu a2000 prachy, uz si to davno mel prolity hrdlem
                  Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                  Komentovat


                    #10
                    No ne, já tomu rozumím, čeká se na sklizeň trnek... ale příště asi rovnou prachy .
                    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                    Komentovat


                      #11
                      Vše nej k požehnanému věku!!!
                      A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
                      WHDload reg.Oldrick.lha

                      Komentovat


                        #12
                        Aaaa tak tu mame dalsiho "kmeta" Vse nej k narozeninam a pozdravuj doma!
                        Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                        Komentovat


                          #13
                          Jj, všechno nej, hlavně zdravíčko .
                          Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                          -----------------------------------------------
                          Líbí se mi Retropolis

                          Komentovat


                            #14
                            ...aa ode mě taky všecno nej...

                            Komentovat


                              #15
                              Gratulovala.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X