Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Sony MPF 920-e

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    no bude to zrejme prave tou zminovanou nekompatibilitou. Proste nektery NDOS veci nepujdou, protoze RDY signal.
    A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

    Komentovat


      #32
      vcera som testoval viac verzii shadow of the beast a jedna z nich isla zrejme original nemodifikovana zaujimave


      ale aj tak super blast, diky

      Komentovat


        #33
        otazka

        ak by som chcel pouzit takto modifikovanu mechaniku ako externu pojde? alebo treba nechat premostenie na DS1?

        Komentovat


          #34
          Pojde, musi byt DS0... Ak by ti nesla pomozem ti to rozchodit!
          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
          Furiatune homepage

          Komentovat


            #35
            no ako externa sa chova nejak divne, ale co sa tyka mojho predchadzajuceho prispevku, ze mi nesiel napr. shadow of the beast tak som adf spravil na inej A1200 s inou fdd a uz to A500 s blastenou sony mechanikou cita

            Komentovat


              #36
              Definuj divne...
              Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
              Furiatune homepage

              Komentovat


                #37
                no nechcela formatovat a vypisovala nejake cislo chyby, po vikende napisem.
                je pravda ze toto je dalsia sony fdd, tu prvu o ktorej som hovoril vyssie ta je uspesne v A500 a ide

                skusim tuto druhu odtestovat ako internu a po vikende hodim info

                Komentovat


                  #38
                  Koupil jsem (náhodou) tyto 2 úplně stejné mechaniky a zde jsem zkouknul, že jejich úprava na Amigáckou je poměrně triviální. Akorát jsem nepropojil přerušený přípoj k pinu-34 s pinem-2, ale s pájecím kontaktem v červeném kroužku(viz upravený obr. od Josky) Úprava nalezena na

                  Mám také E-revizi,ale staršího data(cca 1997), a součástky jsou trochu jinak. Resistor jsem také přesunul. Odskoušeno v A1200 i v A500 a zatím přečetly úplně vše.Je nějaký rozdíl v obou úpravách?
                  Přiložené soubory
                  A1200 Tower + A600 Desktop + 2x A500 Desktop + CDTV + CD32 + Konzole

                  Komentovat


                    #39
                    Ubastlil jsem si tuhle mechaniku podle navodu. Vsechno nadherne funguje az na nektere veci.NDOS hry nemuzu spustit a XCOPY hlasi ze nema disketu.Podle diskuze to pravdepodobne bude tim RDY signalem ale nevim jak to opravit.Mam svou Amigu rad a proto doufam ze mi nekdo poradite.

                    Komentovat


                      #40
                      MicroniK tuhle mechaniku dokonce upravoval na Amiga HD:
                      Přiložené soubory

                      Komentovat


                        #41
                        Jojo, tady jsme to řešili.
                        www.oldcomp.cz
                        party.oldcomp.cz

                        Komentovat


                          #42
                          Ta mechanika na kterou jsi předělával GAL byla nová? Zajímá mě to z důvodu těch problémů se zápisem HD disket ... jestli je tedy pravděpodobně měl i nový MicriniK

                          Komentovat


                            #43
                            O: Sony MPF 920-e

                            Modifikoval som Sony MPF 920-E podla navodu ktory je tu a ked zapnem Amigu tak na mechanike stale svieti dioda a na A500 svieti stale oranzova dioda.
                            Mechanika ma trochu iny plosak ako tato tu. Neviete niekto kde by mohla byt chyba?


                            Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: DSCF9479_1.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 71,8 KB
ID: 107167Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: IMAG0700_1.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 99,1 KB
ID: 107168Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: IMAG0705_1.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 81,0 KB
ID: 107169

                            Komentovat


                              #44
                              O: Sony MPF 920-e

                              To vypadá jako když máš obráceně datový kabel.
                              www.oldcomp.cz
                              party.oldcomp.cz

                              Komentovat


                                #45
                                O: Sony MPF 920-e

                                Datovy kabel by mal byt spravnym smerom. Cerveny drot je na jednotke. Tak isto ako to mal Joska tu:



                                Je to ale opacne ako to ma orig. Amigacka fdd.

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X