Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Sony MPF 920-e

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #46
    O: Sony MPF 920-e

    Ved ho skus v konektore disketovky otocit naopak. Neboj, nic tym nemozes odpalit..
    A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

    Komentovat


      #47
      O: Sony MPF 920-e

      Hmm, tak ste mali pravdu. Kabel nesiel otocit v mechanike. Nenapadlo ma skusit ho otocit na doske Amigy. Az teraz. Fachci. Diky.

      Komentovat


        #48
        O: Sony MPF 920-e

        Workbench nacita ok. Skusal som Pinball Fantasies. Cracktro od Skid Row nacita. Po odcvaknuti necita dalej. Skusal som pin 34 prepojit s roznymi miestami podla navodov ktore su na nete.
        Workbench ide vzdy. Pinball Fantasies nie. Demo In the kitchen ide. Teraz to mam zapojene podla tohto:



        Cipy ma rovnake len plosak sa trosku odlisuje. Neviete niekto co s tym?
        Naposledy upravil JanciB; 19.06.2013, 22:40:24.

        Komentovat


          #49
          O: Sony MPF 920-e

          Niektore mechaniky nemaju vyvedeny signal RDY, je to specialny signal co vyuziva iba Amiga. Mechanika cez signal RDY dava na vedomie, ze disketa je vlozena a je pripravena na citanie. PCcko tento signal nepotrebuje, lebo inak pristupuje k datam. RDY vyuziva viac ako 70% hier, system detekuje disketu cez signal Index nie RDY.
          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
          Furiatune homepage

          Komentovat


            #50
            O: Sony MPF 920-e

            Teraz som skusal dalsie dema a hry a vsetky sli. Napr.Flower Power, Lotus Turbo Challenge II, SWOS. Moze niekto skusit Pinball Fantasies (cracknute od Skid Row) na modifikovanej mechanike? Staci odcvaknut na zaciatku
            cracktro. Ci bude citat dalej.

            Komentovat


              #51
              O: Sony MPF 920-e

              Sonka nebude. Ona ma ten ready signal nejaky podivny a nektere hry s ni proste nechodi.
              www.oldcomp.cz
              party.oldcomp.cz

              Komentovat


                #52
                O: Sony MPF 920-e

                Nemoze byt problem v NODOSe?
                ???

                Komentovat


                  #53
                  O: Sony MPF 920-e

                  Stare NDOS veci co som skusal (Lotus 2, SWOS, Flower Power demo) idu. Pinball Fantasies nezacne nacitavat po cracktre. Xcopypro kopiruje aj NDOSy. Skusil som skopirovat ten Pinball. V Sony mechanike sa sprava tak isto. Nepokracuje.
                  V originalnej amigackej ju anu nenacita. Tri krat skusi a nic. Zaujimave je, ze kopia Flower Power ide v obidvoch mechanikach v poriadku.

                  Komentovat


                    #54
                    O: Sony MPF 920-e

                    A mas nejaku disketovku ktora Ti ten Pinball Fantasies nacita ? Ci nahodou nie je nacata disketa s hrou..
                    A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                    Komentovat


                      #55
                      O: Sony MPF 920-e

                      Originalna disketovka ktoru mam od vyroby v A500 (TEAC FD-235F 161-U) to nacita v poriadku.

                      Komentovat


                        #56
                        O: Sony MPF 920-e

                        Teraz som modifikoval Mitsumi D359T6 podla navodu ktory je tu na fore a fachci vsetko. Aj ten nestastny Pinball.

                        Komentovat


                          #57
                          O: Sony MPF 920-e

                          To je vdacna floppy
                          WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                          Komentovat


                            #58
                            O: Sony MPF 920-e

                            To ano, len je dost hlucna.

                            Komentovat


                              #59
                              O: Sony MPF 920-e

                              hluk floppy je ako balzam na dusu, co disketa to ina pesnicka a ze niektore zvuky teda stoja fakt zato
                              WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X